Звідки беруться ідеї для квест кімнат?

Багато хто дивується, наскільки різноманітна тематика квест кімнат. Постійно з’являються нові руми, які завойовують популярність і набувають численних позитивних відгуків від учасників, що пройшли гру.

Звідки беруться ідеї для румів? Зараз нас складно чимось здивувати, бо щодня ми дивимося справді захоплюючі фільми та серіали, яскраві реалістичні програми, граємо у комп’ютерні ігри з шикарною графікою та продуманими завданнями. Спочатку це все сприймається з яскравими емоціями та враженнями, але через час вже стає буденністю. Геймери вже лають графіку, а цінителі шоу починають втомлюватися від однотипності показаного на екрані. Але що якщо перенести це все в реальне життя і запросити реальних людей взяти участь у порятунку світу чи пошуку скарбів? Пережити насправді – це зовсім інше, ніж побачити на екрані.

narniya-3-1024x684 Звідки беруться ідеї для квест кімнат?

Тонка грань між реальністю та вигадкою

У квест кімнаті реалізується безліч жанрів. Це і трилер із хорором, і комп’ютерна гра на логіку та проходження. Багатосторонні сюжети ґрунтуються на фільмах, книгах, комп’ютерних іграх, на людських страхах і на тому, що приносить радість. Ідеї беруться буквально із кожної можливості. Детектив, втеча, мережа шпигунів, пограбування банку, школа чаклунства та лавка чудес – все це ідеї для квест кімнати. Усі сценарії є унікальними навіть якщо здається, що вони повторюються. Наприкінці проходження виявиться, що все не те й не таке, ніж здавалося спочатку. Об’єднання різних жанрів, відомі історичні періоди, книги та серіали надихають творців квестів на формування нових румів, які радуватимуть учасників та гравців. Квест кімнати у Харкові не виняток. Тут представлена величезна кількість квест кімнат та різні ідеї. Організатори надихалися «Грою престолів», «Гаррі Поттером» та творами Стівена Кінга, але не лише ними. Величезна кількість квестів заснована на ідеях пригод та фантастики, а також адміністрація пам’ятає про те, що руми мають прокачувати логіку та кмітливість. Завдання створюються такої складності, щоб було цікаво та помірно складно шукати вихід. Крім того, проходження квестів – це не тільки розгадування головоломок та подолання перешкод, а й спілкування з іншими учасниками, справжні веселощі та враження.