Відкриття квест кімнати – прекрасний спосіб почати власний бізнес

Санкт-Петербург відноситься до міст, де ведення бізнесу є по-справжньому прибутковою справою. Він є культурно-історичним центром Росії, економічно розвиненим містом Північно-Західного регіону, а також оптимальним варіантом для пошуку інвестицій та ділових партнерів. Більшість архітектурних пам’яток містяться в європейському списку ЮНЕСКО. Тому бізнесмени активно переїжджають до цього міста, сподіваючись отримати стабільний дохід і забезпечене життя.

Svetilka-256x300 Відкриття квест кімнати – прекрасний спосіб почати власний бізнесСанкт-Петербург відрізняється своєю швидкозростаючою економікою. На перших позиціях тут знаходиться торгівля й обробна промисловість. Загальний ВВП міста становить близько 50 млрд. доларів США і постійно зростає.

Головними напрямками міської економіки є туризм і проведення міжнародних конференцій, фестивалів, концертів і т. д. У Європі Санкт-Петербург популярний своїм культурними та історичними пам’ятками. До того ж, він є столицею науково-освітніх установ, так як тут знаходяться кращі наукові центри та університети. Також в місті постійно проводяться міжнародні спортивні змагання, виставки, концерти, наукові конференції, які збирають щороку від 5 млн. туристів.

Як відомо, зараз популярною розвагою для людей різного віку є квест кімнати. Їх по всьому світу налічується величезна кількість. Санкт-Петербург не став винятком. Багато бізнесменів вважають відкриття квест кімнати в цьому місті вигідним капіталовкладенням. Це пов’язано з відвідуванням колишньої столиці Росії безлічі туристів з інших країн.

З чого потрібно почати відкриття квест кімнати в Санкт-Петербурзі

В першу чергу потрібно подумати про фінансування. Багато хто віддає перевагу пошуку інвесторів. Зараз існує багато інтернет майданчиків, на кшталт AngelList. Там просто потрібно створити свій профіль і почати пошук. Однак, все набагато простіше, ніж здається. Головне – це створення гідної ідеї, її розвиток. У Росії на даний момент відкрито вже велика кількість квест кімнат, тому потрібно ретельно продумати новаторство свого квест проекту. Наприклад, можна використовувати інноваційні технології, застосувати нові світлові і звукові спецефекти, або ж найняти акторів.

Основні поради по відкриттю «квестового» бізнесу

• При розробці ідеї квест кімнати, не слід боятися, що її вкрадуть. Також ретельно продумати, чим вона буде відрізнятися від інших подібних проектів.
• Насамперед потрібно знайти місце організації бізнесу, а потім займатися його просуванням закордоном.

• Брати активну участь в конкурсах для молодих бізнесменів.

• Презентуючи свій проект, вказувати точні цифри. Це робиться з метою виклику інтересу в інвесторів.

Санкт-Петербург вже давно має велику кількість різних сценаріїв квест кімнат, тому перед відкриттям даного проекту, потрібно придумати «фішку» свого закладу.

Обов’язково розробити логотип і придумати інтригуючу передісторію. Оскільки це місто відоме на весь світ, то відповідно споживчий ринок теж великий. Є досить багато простору для організації бізнесу в такому напрямку.