Від кожного за здібностями, кожному за квест-кімнаті: куди сходити саме Вам

Якщо Ви вже точно вирішили, що пора сходити в квест-кімнату, то залишилося визначитися, який саме рум відвідати. Вся справа в тому, що проект «Ізоляція» пропонує величезну кількість варіантів, і кожен має можливість вибрати кімнату, орієнтуючись на особисті смакові переваги і можливості.

Широкий асортимент квест-кімнат

Для початку варто сказати, що руми відрізняються між собою рівнями складності. Якщо Ваша компанія складається з початківців, варто віддати перевагу кімнатах з відміткою «середня», що значно збільшить ваші шанси знайти вихід з гри за запропоновані 60 хвилин. Якщо ж Ви – досвідчені бійці, і складні руми напевно Вам по зубам, існує маса варіантів, які здадуться цікавими, наприклад, такі ігри, як:

  • «Чарівний автобус і Гаррі Поттер»;
  • «Післязавтра»;
  • «Хогвартс»;
  • «Іспит»;
  • «Престиж»;
  • «Слідами Франкенштейна»;
  • «Аліса в стані чудес» і багато інших.

При проходженні гри будуть важливі, як особистісні якості кожного з гравців, так і здатність працювати в команді. Для правильної організації колективу в ньому повинен бути гласний або негласний лідер, інакше через сутички і різні думки учасників по одному і тому ж приводу, Вам буде складно прийти до єдиного рішення.

Час однієї гри обмежений і складає 60 хвилин. Стандартна квест-кімната Харкова здатна розмістити від 2 до 5 осіб. Тут можна чудово провести час в колі сім’ї або з близькими друзями. Якщо Ваша компанія налічує велику кількість людей, варто задуматися про бронювання руму «Лабіринт», особливість якого полягає в можливості одночасного прийняття участі в грі командою, що складається з 20 учасників.

Похід в квест-кімнату Харкова не вимагає особливої підготовки, єдина обов’язкова умова – попереднє бронювання сеансу, так як в зв’язку з великою популярністю даного виду розваги, потрапити без запису буде вкрай важко. Ще один момент, який було б непогано передбачити – зручність одягу і взуття, обраного для заходу. Якщо нічого не буде сковувати Ваших рухів, буде простіше розслабитися, поринути в атмосферу гри і швидко знайти розгадки на всі запропоновані питання.