Основні причини невдач в квест кімнаті

Більшість учасників своєчасно знаходить вихід з квест кімнати. Це означає перемогу. Однак не всім, особливо в перший раз, вдається вчасно знайти вихід, і команда супергероїв зазнає поразки. Час закінчується, і буває іноді дуже прикро, тим більше, якщо починалося все досить непогано. Давайте розберемо основні причини невдач в квест кімнаті:

indiequest_shpionskaya_istoriya_pobeg_iz_posolstva_photo1-300x202 Основні причини невдач в квест кімнаті

  1. Час було неправильно розподілений. Наприклад, Ви думали, що цього самого часу ще вагон, і просто спілкувалися, або довго думали над третьорядною загадкою, яку можна було вирішити за дві секунди, а Ви застрягли і не попросили підказки.
  2. Одна з популярних причин невдачі якраз – це небажання просити підказки у організаторів, якщо незрозуміло, куди далі рухатися. Невідомо, чому, але багато учасників до останнього не бажають просити підказки. Може, гордість не дозволяє, може, самовпевненість так тисне і бажання розібратися у всьому самостійно. Але ж квест кімната – це не гонка озброєнь і не кар’єрний стрибок. Якщо Ви попросите підказки, якої дійсно потребуєте, нічого страшного не трапиться, а справа зрушиться з мертвої точки.
  3. Невідповідна компанія. Наприклад, Ви прийшли з батьками, і вони начебто погодилися на певний квест, а в процесі з’ясовується, що «вони хотіли б вийти, але так вже й бути, пошукають вхід або не заважатимуть його шукати, але залишаться з похмурими обличчями». І Ви замість того, щоб зосередитися на пошуку виходу і спільними зусиллями подолати всі перешкоди, змушені постійно озиратися на батьків і переживати, чи не нудно їм. Так ніякого часу не вистачить.
  4. Таке буває рідко, але не розрахували рівень складності. Один дорослий і троє дітей – дуже дивна компанія для квесту з високим рівнем складності. Ну, тобто, звичайно, якщо є бажання, ніхто заборонити не може. Але потрібно розуміти, що якщо діти дуже маленькі, вони нічим не зможуть допомогти у вирішенні важких головоломок. Краще в цьому випадку слідувати старому мудрому правилу: дітям – дитяче, а дорослим – доросле. Але якщо Вас, наприклад, четверо дорослих, і з вами дитина 5 років, не варто відмовляти собі в задоволенні, і варто спробувати удачу в складній кімнаті. У Черкасах, зокрема, можна відшукати різні теми і складності.

Такі основні причини невдач, і сподіваємося, що якщо Ви їх врахуєте, буде менше помилок і поразок.