Організація реаліті-квесту з нуля

Організація власної квест кімнати не складає особливих труднощів, досить обзавестися надійною командою, а також мати трохи кмітливості і фантазії. Але, щоб отримати дійсно цікаву і захоплюючу гру знадобиться певний час, за який треба виконати багато роботи. Без підтримки досвідчених організаторів тут точно не обійтися.

Що знадобиться для організації квесту з нуля?

otkrytie-biznesa Організація реаліті-квесту з нуля

1. Необхідно знайти відповідне приміщення. Оптимальним варіантом є приватна територія, тому що саме на ній організатори зможуть повністю проконтролювати ситуацію.

2. Треба розробити тематичний сценарій (сюжет), в якому будуть складні, але розв’язувані завдання. Тема реаліті квесту може бути різною, все залежить від фантазії організаторів. Кожне завдання має бути цікавим і не надто простим. Дуже важливо, щоб у квесті змогли брати участь всі гравці, ніхто не повинен стояти на місці. Якщо завдання вимагає одноосібного рішення, то інші учасники повинні відчути себе вболівальниками.

3. Правильно розпланувати час. Гравці повинні знати приблизний час закінчення квесту. Важливо, щоб організатори на рішення кожного завдання відвели певний час, таким чином, гравці будуть орієнтуватися, скільки їм часу залишилося.

4. Необхідно придумати кожному учаснику роль, це зробить гру більш цікавою, і допоможе команді абстрагуватися в нову обстановку. Також завдяки розподілу ролей, гравцям буде легше розподілити свої обов’язки, а отже, кожен внесе особисту відповідальність для досягнення спільної мети.

5. Фінансовий внесок у інвентар. Для того, щоб отримати цікаву квест кімнату з незвичайним антуражем, то необхідний певний бюджет. Однак, маючи навіть мінімальну кількість грошей, організувати квест можна.

6. Потрібно зібрати команду працівників. Набагато цікавіше гравцям буде взаємодіяти з декількома аніматорами, яким також відводиться своя роль у квесті.

7. Реклама. Цільовою аудиторією є люди, які люблять екстремальний і активний відпочинок. Для того, щоб їх зацікавити потрібно використати мережу Інтернет, розклеювати оголошення. Такий піар не вимагає фінансових вкладень, але не дивлячись на це, принесе 100% результат.

8. Необхідно подбати про подарунки і бонуси для гравців. Це підвищить їх інтерес, і направить на досягнення мети. Не обов’язково купувати дорогі призи, навіть маленькі сувеніри будуть приємними для людей.