Квест-кімнати в Одесі

Провести час з користю, підзарядитись позитивом і відчути неймовірні емоції пропонують сьогодні квест кімнати в Одесі. Своєрідна мишоловка захопить Вас в кайдани. Щоб вибратися з цієї гри знадобитися проявити розум, логіку і підвищену пильність до деталей. Це колективна гра, взяти участь в якій може кожен. Такий квест рум стане цікавим і для дітей. Команда складається з 2-4 гравців.

Що приховано за дверима квест кімнат в Одесі?

Щоб пройти тематичний квест в запасі у гравців є всього годиау. За 60 хвилин вони повинні встигнути відгадати всі загадкия, скласти факти в єдиний логічний ланцюг і зрозуміти, як роздобути ключ від вхідних дверей. 60 хвилин на те, щоб знайти вихід і стати переможцями. Паніка, страх і відчай – Вам доведеться подолати їх на самому початку, аби вони не заважали Вам і іншим гравцям успішно просуватися вперед.

Щойно двері за командою закрились – гра почалася. Не метушіться, пам’ятайте, що всі завдання і схеми придумані звичайними людьми. Згадайте, що до Вас багатьом вдавалося вийти переможцями, тепер прийшов і Ваш час. Насамперед, не стійте на одному місці. Розглядайте все, що навколо, придивляйтеся до дрібниць і радьтеся з іншими гравцями, діліться власними припущеннями, вислуховувайте думки інших членів команди. Аналізуйте факти. Все це наблизить Вас до перемоги.
Ви опинитеся всередині замкнутого приміщення наодинці з командою і кількома завданнями на логіку, для вирішення яких у Вас є всього 60 хвилин. Пам’ятайте, що всі предмети в квест-кімнаті невипадкові. Написи на стіні можуть теж щось значить і багато пояснювати. Або це все тільки для того, щоб Вас ще більше заплутати? Колір має значення. Або він підібраний був випадково? Кілька однакових або дзеркальних предметів в кімнаті – збіг?

Ви помітили на столі сліди чиєїсь недоробленої роботи? Що це означає: гравець зробив все вірно і вже звільнився або ж його помилка виявилася смертельною? Багато таємничих загадок належить відгадати команді, щоб роздобути ключ. Рухайтеся крок за кроком, раціонально мислить і всі зусилля, безсумнівно, увінчаються успіхом.

Квест кімната Одесса

Одеса запрошує відвідати цікаві квести

Як здивувати сучасну молодь знає Одеса – квест-кімната в цьому місті представлена декількома абсолютно різними тематичними іграми:

 • Сапер
 • Темрява
 • Будинок клоуна
 • Кімната НКВС
 • Підземна лабораторія
 • Палата №6
 • 1408

Усередині кожної кімнати створена окрема країна, цілий неповторний світ з дивним декором і унікальними атрибутами. Виграти в ньому – значить підняти власну самооцінку, підвищити особистий рейтинг і стати більш авторитетним в очах колективу. У кожній команді повинен бути капітан – творче об’єднання «Ізоляція» пропонує спробувати прожити цю роль кожному, незалежно від його фінансових статків і соціального становища. Ще більше зануритись у дивовижний світ квесту допоможуть допоміжні реквізити: рації, пов’язки на очі, специфічна форма і ряд інших подібних атрибутів. Сюжетна лінія супроводжується специфічною музикою.

Якою б складною для Вас не виявилася квест кімната, Одеса ніколи не залишить Вас наодинці з труднощами. Тримайтеся! І Вам обов’язково нададуть підказку а, може бути, і зовсім не одну. Ціна участі в квесті знімається зі всієї команди. В середньому, таке задоволення обходиться в 400 грн. Участь додаткових гравців доводиться оплачувати додатково.

Після того, як всі небезпеки і труднощі залишаться позаду, кожен учасник може залишити на нашому сайті власний відгук про те, що йому сподобалося, а чого, можливо, не вистачило. Всі побажання та коментарі для нас дуже важливі. Адже, ми вдосконалюємося сьогодні, щоб вже завтра квест-кімнати в Одесі стали кращими та ще більш цікавими.
Кожен квест унікальний і дивовижний по-своєму. Навіть якщо Ви відвідали один, Вам завжди буде цікаво пройти випробування іншого. Ви переконаєтеся, що всі вони різні, несхожі і не порівнянні один з одним. Однак, щоразу, коли Вашій команді все-таки вдасться вирвати перемогу, Ви будете відчувати шалене бажання перемагати знову і знову. Це відмінна розминка для свого інтелекту і прекрасна можливість подивитися на світ ще більш уважно і зрозуміти, наскільки він все-таки прекрасний.

9 комментариев в квесте “Квест-кімнати в Одесі

 1. виктория

  вчера была с молодым человеком, в одной из комнат ” темнота “. квест на двоих, но очень классный. было очень интересно и увлекательно) спасибо, обязательно придем еще и ждем фото)

 2. Зоя

  Мы неделю назад проходили квест Темнота в Одессе, суббота 18:20. Так и не получили фото (( не могли бы вы выслать их? Спасибо.

 3. Дмитрий

  Впервые были в квестах именно в “Изоляции” неделю назад, в Лаборатории. Понравилось ? Это просто изумительно! Поставили цель пройти все комнаты в этой локации.

 4. Саня

  Самые интересные квесты в Одессе! Всегда всем советую именно Вас! С нетерпением жду, когда откроются новые комнаты. Советую руководству Харькова делать уклон на Одессу, потому что команда в нашем городе справляется лучше, чем вы думаете! Белый.

 5. Ксения

  Темнота – советую всем парам! Проверьте, насколько вы понимаете друг друга с полуслова в резких ситуациях! Очень интересный подход. Персонал супер!
  Изоляция рулит!

 6. Александр

  Очень атмосферно! Изоляция — вы лучшие! Мы прошли Подземную лабораторию за 32 минуты, кто больше ?)
  Сколько бы комнат вы ни открыли ( руководству ) — прийду проходить все!

 7. Ксения

  Очень достойные квесты. Трудные, но не непроходимые. Труднее или легче смысла делать нет. Осталось 2 комнаты. Скоро вернусь

 8. Люся

  Очень понравилось! Праздновали день рождения, всё просто замечательно. Будем рассказывать о вас всем:)

 9. Людмила

  Всё супер! Иначе смотришь на мир вокруг после таких ощущений! Скоро вернёмся!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *