Про користь квестів замовте слово

Популярність квестів не піддається сумніву. Це розвага об’єднує в собі і спілкування з друзями, і можливість відволіктися, і театралізовану виставу, і інтелектуальну складову. Квест сприймається як спосіб проведення дозвілля, але руми приносять і немаленьку користь. Розберемося, яку ж.

c5093c7ea3848f76c42da134d1305dc474b19f86-300x183 Про користь квестів замовте слово

  1. Квести допомагають розвивати логіку, кмітливість, мислення і фантазію. У пошуках виходу доводиться розгадувати різні загадки і головоломки. Працює мозок, проводяться порівняння, аналогії, інформація обробляється. Учасники продумують, як краще вчинити, щоб це збігалося з логікою і тематичною спрямованістю квесту.
  2. Квести – це спілкування. Ви спілкуєтеся з друзями, колегами, родичами. Це можливість не просто посидіти в кафе за чашкою кави, а налагодити контакт, якщо Ви давно не бачилися або, навпаки, не дуже добре поки знайомі. Опинитися в нестандартній ситуації, де потрібні спільні дії, де потрібні розслабленість і зосередженість, допомагає саме квест кімната.
  3. Квести допомагають розважити гостя, приїжджого. Наприклад, до Вас в Черкаси приїхав колега, у відрядження. Ви думаєте, куди його зводити, щоб було цікаво і запам’яталося. Любитель він театру і кіно? А побалакати? Кафе нудно. Куди піти, щоб потім поділитися враженнями? І тут на допомогу приходить квест кімната.
  4. Можливість відволіктися від повсякденних турбот, приміряти на себе новий образ, прожити чуже життя. У квест кімнаті Ви думаєте не про свої проблеми, а про те, як вибратися. Це дуже добре відволікає, а враження після утримують якийсь час від того, щоб знову поринути в занепокоєння з приводу повсякденного життя.
  5. Можливість переглянути старі улюблені фільми або перечитати улюблені книги. Наприклад, кімната «1408» може надихнути на те, щоб влаштувати вечір перегляду фільмів за Стівеном Кінгом, а «Аліса в країні пригод» – відмінна ідея дістати з полиці стару книгу і поринути в дитинство, а, можливо, переосмислити твір по-іншому.

Квести дають можливість поборотися з власними страхами, особливо це стосується темряви і замкнутого простору. Зрозуміло, якщо фобії несильні, настає паніка, але не настільки, щоб людину потім доводилося реабілітувати. І, звичайно, найголовніша користь – це те, що людям, які відвідують квести, подобається таке проведення часу.