Про нас

Квест-проект «Ізоляція» – це творче об’єднання, яке займається організацією дозвілля людей. Наші локації відкриті у багатьох містах України: Харків , КиївОдеса, Полтава Дніпро, ЧернігівЗапоріжжя, Ізмаїл , Львів , ХмельницькийСєвєродонецьк Ві́нниця, Єреван . На території комплексу, який знаходиться в Харкові, функціонує багато квест кімнат: «Тюремна камера» , « Лабораторія божевільного », « Кімната допитів », «Гараж – Викрасти за 60 секунд» , « Темрява », « Психіатрична №16 », «Дім маніяка» , «Слідами Франкенштейна », « Престиж », «Склеп. Похований заживо », « Карантин », Аліса в країні чудес, 1408 , Таємниця престолів, Куб . Всі кімнати містять індивідуальні декорації і максимально наближені до їх назви. Кожна квест кімната унікальна за своїм стилем, а загадки в цих локаціях неповторні між собою.
Підписуйтесь на мій канал, друзі!

Ми щиро віримо в те, що створюємо щось більше, ніж звичайні логічні загадки і головоломки, щось більше, ніж швидкоплинну розвагу. Ми сподіваємося, що через деякий час така розвага перетвориться на щось велике, схоже на театр чи кінематограф — тобто абсолютно новий вид мистецтва.

Для того, щоб  дізнатися більше інформації, потрібно перейти за посиланнями: “Газета Сегодня”, “АТН Новости”, Шоу “Ранок на сніданок”, НашуМи.

Фотогалерея

Sayt_Izolyatsiya_010
Sayt_Izolyatsiya_011
Sayt_Izolyatsiya_012
Sayt_Izolyatsiya_001
Sayt_Izolyatsiya_002
Sayt_Izolyatsiya_003
Sayt_Izolyatsiya_004
Sayt_Izolyatsiya_005
Sayt_Izolyatsiya_006
Sayt_Izolyatsiya_007
Sayt_Izolyatsiya_008
Sayt_Izolyatsiya_009