Про що просять організаторів учасники квестів?

Коли потенційні учасники квесту звертаються до організаторів, проговорюються всі нюанси, починаючи від правил поведінки в квест кімнаті і закінчуючи уточненнями, на що звертати увагу, що можна чіпати, а що ні, де потрібно прикладати зусилля, а де ні. Учасники часто звертаються з певними проханнями до організаторів, і найпоширеніші серед цих прохань такі:

cac065dc17874bc6a4c6d96fddd3bf6a.jpg.633x370_q100_crop-smart Про що просять організаторів учасники квестів?

  1. Підказувати. Новачки часто бояться програти, хоча ймовірність не встигнути дуже маленька. Тому вони просять підказувати на перше прохання. Такі заходи зайві, бо організатори завжди на зв’язку, і їх не потрібно буде просити два рази, щоб отримати підказку у вигляді натяку або прямої вказівки, що робити далі.
  2. Не підказувати. І таке може бути. Деякі учасники дуже самовпевнені, і це не залежить від досвіду проходження квест кімнат. Такі гравці просять не підказувати, як ніби думають, що організатори роблять це, коли хочуть без безпосереднього прохання, що виходить від гравця. Заздалегідь попереджають, уточнюють кілька разів, а потім в середині квесту виявляється, що підказка ой як потрібна, і без неї не обійтися. Організатори, звичайно, підуть назустріч, але для цього гравцеві треба переступити через свою самовпевненість. Багато рішень задач неочевидні, тому потрібен хоча б натяк на рішення.
  3. Хочемо завдання складніше. Зазвичай просять вже після проходження квест кімнати, коли були і стопор в просуванні, і прохання підказати, і вийшли на 56-ій хвилині, але все одно гравці хочуть квести складніше, а то було дуже легко. Звичайно, говорити, що було легко, коли вже вийшов переможцем, можна, але ось під час проходження квесту було не так вже й легко: була і паніка, і роздуми, і прохання підказати.
  4. Ми були минулого разу, нам сподобалося, хочемо знову цю ж тему, але з іншими завданнями. Буває так, що теми повторюються, наприклад, Гаррі Поттер: «Хогвартс» і «Чарівний автобус». Завдання різні, а світ один. Але в більшості випадків знайти однакові теми важко, проте можна знайти схожі. Тематика хоррор, як і тематика божевілля, різноманітна. Точно вийде відшукати те, що сподобається найбільше.

Організатори завжди готові підказувати або не підказувати гравцям на їх прохання, а найголовніше – постійно кипить робота над удосконаленням квестів, вони стають складнішими, дотепнішими і цікавішими.