Про що говорить вибір теми квест кімнати?

Теми квест кімнат сьогодні пропонуються різні. І не можна сказати, що якісь не знаходять свою аудиторію. Просто одні більш популярні, а інші менш. Є люди, які просто люблять проходити квести, шукати вихід, тому на тему практично не звертають уваги, проте буває, що певну тему вибирають певні люди.

small_yhbd95sA-300x225 Про що говорить вибір теми квест кімнати?

  1. Отже, почнемо з одних з найпоширеніших тем – «страшилок» або хорроров. Тут, як і в випадку з фільмами, такі квести вибирають люди, яким не вистачає адреналіну і гострих відчуттів, причому не вистачає настільки, що вони готові не просто сидіти в кріслі з попкорном, поки герой на екрані тікає від маніяка або вибирається з склепу, а готові самі побувати в шкурі цього героя, відчути на повну все те ж саме, що відчуває він.
  2. Клініка для божевільних. Ці люди теж певною мірою цінують гострі відчуття, але дещо іншого роду. Їм подобається все незрозуміле і невідоме, все заплутане і незвичайне, де потрібно розбиратися, що правда, а що ілюзія. І це все є в квест кімнаті, яка зображує лікарню для божевільних.
  3. Квести по відомих творів. Як правило, ці люди – фанати певних творів, а, можливо, не творів, а просто світів, схожих на якийсь один. «Поттеромани» йдуть в квест «Хогвартс», але не відмовляться і опинитися на місці Аліси в Задзеркаллі. Про цих людей можна сказати, що їм до душі паралельні всесвіти, казки, занурення в іншу реальність. Вони можуть стати піратами, врятувати Вестерос від Білих ходок або взагалі стати антагоністом Шерлока Холмса – професором Моріарті. Будь-який світ – це відволікання від реальності і «прокачування» мізків і знань про відомі світи, скажімо так, ще одна «галочка» в саморозвитку.
  4. Незвичайні квести. Наприклад, ті, де відрізняється час: замість стандартної години 75 хвилин. Потрібно спускатися в дивне підземелля, лякатися акторів квесту. Це ті люди, яким вже мало стандартних квестів, і вони просто шукають щось незвичайне. Однак буває, що новачки відразу потрапляють на складні, незвичайні і іноді страшні квести, і їх затягує на повну.

У будь-якому випадку, до якої б категорії людей Ви не відносилися, усіх перерахованих вище об’єднує любов до квестів. Вам подобається шукати вихід і знаходити його, заряджатися позитивом і хорошим настроєм в квест кімнаті, спілкуватися з друзями в незвичайній обстановці.