Новий вид квестів – перформанси

В наш час світ з головою занурився в квестоманію. Всі хочуть провести своє дозвілля яскраво і незабутньо, тому відвідують ескейп руми. Така розвага допомагає забути про повсякденні проблеми і на одну годину стати героєм пригодницького або фантастичного фільму.

Через велику конкуренцію на ринку розваг, щодня з’являються нові види квестів. Тому, якщо Ви хочете випробувати справжній адреналін, і отримати незабутні емоції, то Вам слід відвідати новий вид ескейп румів – це квести-перфоманси за участю акторів. З кожним днем в світі зростає популярність такого виду розваг. І це зовсім не дивно. Оскільки емоцій і вражень під час участі в такій грі можна отримати в рази більше, так як команда не тільки діє відповідно до сюжету, а й взаємодіє з актором. Саме «спеціально навчена людина», тобто актор, стане головним двигуном гри, який зробить її по-справжньому реальною і змусить повністю зануритися в атмосферу квесту.

blue-man Новий вид квестів – перформанси

Під час проходження перформансу з актором доведеться взаємодіяти не менше, ніж з іншими гравцями. Це допоможе Вам стати учасником практично справжнісінькою театральної постановки. І тому, якщо у Вас була така мрія, то саме час її здійснити.

Перформанс – це квестова дія, яка поєднує в собі всі переваги реальних квестів і театралізованої вистави. Команда гравців тут є головними дійовими особами. Такий вид розваг здатний подарувати учасникам яскраві емоції, а також занурить їх з головою в те, що відбувається. Дії розгортаються в захоплюючих дух декораціях, які роблять гру ще більш реальною.

Кожен квест-перформанс володіє своєю тематикою. Як правило, організатори хочуть залякати учасників гри, щоб вивести їх зі звичайного темпу життя і дати відчути екстрим.

Перформанс відрізняється тим, що гра акторів безпосередньо пов’язана з сюжетом і діями команди, тому ніхто не може передбачити, яким буде фінал. Варто відзначити, що відчуття реальності того, що відбувається не покидає учасників квесту до останньої секунди гри.

Сильний захоплюючий початок мають страшні квести-перформанси. Професійний актор грає роль примари, маніяка або вбивцю, і його головне завдання – це протягом всієї гри тримати команду в напрузі. У цьому є великий плюс, так як людина на піку своїх емоцій може звільнитися від негативу, накопиченого за весь робочий тиждень. Тому психологи стверджують, що тяга до перегляду фільмів жахів, пов’язана з випробуванням адреналіну і викидом негативу і стресу.

У квестах-перформансах Вас чекають:

• Реалістичні декорації (кров, клітини, ланцюги і т. Д.);
• Оригінальні головоломки і загадки;
• Професійні актори, без участі яких гра втрачає свій сенс;
• Захоплюючий сюжет;
• Адреналін, екстрим і незабутні яскраві враження.