Новорічний корпоративний захід у квест-кімнаті

Ось і настав час новорічних корпоративів. А Ви вже вирішили, куди підете з колегами відзначати це чудове свято? Один з найбільш незвичайних і цікавих варіантів – похід в квест-кімнату. Така подія, напевно, запам’ятається всім і залишить яскраві враження на весь наступний рік.

Квест-кімната – відміннемісце для колективногосвяткування

Посиденьки за святковим столом чекають кожного, а ось захоплююче і нестандартно провести час можна саме на корпоративному заході. Проект «Ізоляція» пропонує величезну кількість кімнат, розміщених в різних містах нашої країни і за її межами. Ви можете відвідати будь-яку з них, дізнавшись смакові переваги всіх колег і зупинившись на оптимальному варіанті. Серед найпопулярніших румів:

novorichniy-detektiv-300x200 Новорічний корпоративний захід у квест-кімнаті

  • «1408»;
  • «Будинок маніяка»;
  • «Шоколадна фабрика»;
  • «Аліса в країні чудес»;
  • «Іспит»;
  • «Слідами Франкенштейна»;
  • «Таємниця престолів» і ін.

Одна квест-кімната здатна вмістити від 2 до 5 учасників. Якщо Ви плануєте більш масштабну подію, можна забронювати кілька ігор паралельно, а після обмінятися враженнями.

Неважливо, Ви або Ваші колеги є постійними відвідувачами ескейп-рум,або ви підете туди вперше – усі проведуть час відмінно, можете не сумніватися. Навіть, якщо деякі кімнати вже відомі Вашій компанії, завжди знайдуться ті, в яких ще ніхто не бував, так як асортимент «Ізоляції» дуже великий.

Необов’язково відмовлятися заради квест-кімнати від посиденьок. Є чудова можливість сходити в рум після, а краще до банкету – нагуляти апетит і обзавестися спільною темою для захоплюючої бесіди.

Добра новина також полягає в тому, що для відвідування квесту не потрібна спеціальна підготовка. Вам просто потрібно зібрати компанію, підібравши зручний одяг і взуття, що, звичайно, не дуже просто зробити при зборах на корпоративний захід, та забронювати час гри. Вартість цього виду розваг невисока. Незалежно від того, будете Ви його оплачувати самі, або організацією свята повністю займається керівництво Вашої фірми, ніхто не збанкрутує.