Не знаєте, як відірвати дитину від комп’ютера?

Сучасні квести – це не тільки випробування і перевірка своїх можливостей, це, перш за все, заряд позитивних емоцій, море яскравих вражень і придбання нового досвіду. Незалежно від того, скільки Вам років і які Ваші захоплення, квест-кімната зуміє стати окремим етапом у Вашому житті. У той же час, не дивлячись на те, що в інтернеті експерти запевняють про те, що рішення логічних задач і головоломок розвиває наші розумові здібності, робить нас більш уважними і дозволяє знаходити рішення навіть у, здавалося б, безвихідних ситуаціях, на практиці кімнати-квести для дітей в Харкові– це захоплюючі гри, які дарують, в першу чергу, нові емоції, заряд бадьорості і позитиву.
Таке поєднання відмінно підходить для дітей.

03b Не знаєте, як відірвати дитину від комп’ютера?

Він неймовірно захоплюється комп’ютерними іграми, але Ви помічаєте, що він стає більш дратівливим, псує свій зір і деформує поставу? Сьогодні практично всі турботливі батьки хоча б раз (але, найчастіше, це відбувається на багато частіше, чи не кожен день) задавалися питанням про те, як змусити свою дитину не проводити весь вільний час за комп’ютером. Яку альтернативу йому можна запропонувати? Якими аргументами оперувати?

Це працює!

Влаштуйте своїй дитині свято! Запросіть його відвідати квест-кімнату. Можете відправитися в цю подорож разом з ним або ж запропонуйте йому організувати компанію своїх друзів – три-чотири людини буде цілком достатньо. Для першого разу не варто братися відразу за найскладніший квест-проект, підберіть, щось з більш легких, наприклад, в «Ізоляція» новачкам радить почати знайомство з квестовая іграми з «Тюремній камери». Враховуйте побажання своєї дитини. Бути може він і зовсім зробить вибір самостійно.
Неважливо в якому місті ви знаходитесь: Київ, Полтава, Харків, Львів, Хмельницький, Дніпропетровськ – квест-кімнати творчого об’єднання «Ізоляція» завжди відкриті для Вас!
Специфічні атрибути, спеціальна форма і допоміжний реквізит – все це неймовірно захопить і змусить забути про улюблені комп’ютерні ігри. Кого цікавить віртуальна гра, якщо є можливість взяти участь в реальній?

Що отримуємо натомість?

Як багато вже сказано про те, наскільки шкідливим для людського організму є сидячий спосіб життя. А уявляєте, наскільки згубними можуть виявитися проблеми у тільки формується організму? Не дозволяйте Вашій дитині отримати травму, з якої йому доведеться йти по життю далі.
Квест-кімната для дітей Харків – це прекрасний варіант для розваги школярів і студентів. Крім активності, рухів, включається і робота мозку. Потрапляючи в замкнутий простір, колектив починає думати, як йому необхідно діяти, розшукує підказки, намагається логічно зв’язати всі знайдені реквізити і роздобути подальші інструкції. Все це сприяє розвитку логіки, уважність, привчає до роботи в колективі з малих років. Вчить чути і слухати, визначати, що головне, а що не варто увагу.
Це відмінне тренування для тих, хто звик наївно довіряти всьому, що відбувається навколо. Часто сюжетні лінії квестів можуть підносити і помилкові підказки, збивати з пантелику безглуздими фактами і плутати наданням непотрібних обставин. Це навчить Вашу дитину не довіряти оточуючим сліпо, перевіряти всі дані, які надходять до нього з навколишнього світу, і формувати свою власну думку про кожного з них. А значить, рішення будуть прийматися обдумано. Включиться логіка роздумів, і дитяче «тому що я так хочу» зміниться на усвідомлене «тому що так потрібно, так буде краще». Дитина зрозуміє, що світ не грунтується на бажаннях, а побудований на обґрунтованих фактах. Тому, перш, ніж щось вибрати, варто визначити для себе, для чого це потрібно і до чого призведе. Ваш малюк перестане діяти сліпо.
Особливо активних і непосидючих чекає випробування роллю лідера. Це буде хорошим тренуванням майбутнього керівника, коли доведеться взяти на себе відповідальність за успіх операції, стежити за тим, як просуваються пошуки ключа і розуміти, як краще розподілити виконання операцій в команді, щоб це принесло найбільший ефект.