Не знаєте, чим себе зайняти на святах?

Зовсім скоро Україну охопить нова хвиля чергових свят і, відповідно канікул. Настає пора Нового Року та Різдва. Навіть у самій атмосфері відчувається аромат свята і магічності. Вільного часу в цей період пре достатньо. Кожен може вдосталь насолодитися тим, що він любить. І не обов’язково провести всю свою відпустку перед телевізором, куди більш корисно було б відвідати квест кімнату.

Тим більше, що в Україні такий вид дозвілля стає все популярнішим практично з кожним новим днем.

zadumchivost Не знаєте, чим себе зайняти на святах?

Збираємо компанію для квесту

Квест – дія колективна. В одну кімнату може входити компанія, у складі якої може бути від 2-х до 5-ти учасників. Конкретну кількість учасників варто уточнювати на офіційних сайтах організацій, що спеціалізуються на організації подібного дозвілля. Крім того, там же легко можна ознайомитися і з асортиментом тематичних квестів, і підібрати собі оптимальний варіант за рівнем складності. Відзначимо, що в Україні в кожному великому місці може бути представлений свій перелік квест кімнат. Особливим розмаїттям може похвалитися Харків.

Квестові гри – колективна дія. Команда учасників може бути зібрана по-різному. Вік, стать та інші соціальні кліше, тут не грають жодної ролі. Квестові розваги будуть цікавими для школярів, студентів і для більш дорослих людей. Це захоплюючі головоломки, для вирішення яких знадобиться уважність, логіка і вміння діяти колективно, не звертаючи увагу на дрібниці.

Уміння помічати деталі і дрібниці дозволить правильно використати всі атрибути кімнати, з’єднавши їх в єдине логічне ціле, що надалі спростить пошук ключа. Ще більш азартною цю гру робить і обмеження в часі – всього година є в учасників на те, щоб відшукати ключ від вхідних дверей.

Всім учасникам будуть видані відповідні реквізити, які у кожній тематичній квест-кімнати свої. На додаток до них може йти спеціальна форма.

Інтер’єр квестових приміщень – відповідний. Атмосферу доповнює і підібране музичне оформлення. Все це створює необхідний антураж, що дозволяє зануритися в квест-гру повноцінно.

Ізоляція забезпечить можливість активно і цікаво провести час з друзями або ж сім’єю. Це прекрасний варіант дозвілля для любителів нестандартного відпочинку, які зуміють максимально повно проявити свою винахідливість.