Справжнє випробування холодом в квест-румах

Відвідуючи деякі квест-руми, дивуєшся, наскільки правдоподібно виглядає все навколо. Складається враження, ніби ти дійсно знаходишся в склепі, камері ув’язненого, лабораторії і т.д. І справа не тільки в якісно виготовлених декораціях і додаткових реквізитах. Для створення реалістичної атмосфери використовуються ще і всілякі ефекти: температурні, звукові, світлові.

Мріяли взяти участь в арктичній експедиції? Тоді спеціально для вас – «зимові» квести

Так, наприклад, російські квест-проекти пропонують любителям гострих відчуттів приміряти на себе роль справжніх полярників і зануритися в світ суворої арктичної зими. Відвідати такий квест – означає пройти випробування холодом, після якого міська зима буде здаватися дрібницею.

tSbXNynfXrk-203x300 Справжнє випробування холодом в квест-румах

  • «Полярна станція» в Москві. Під час експедиції вас застав жахливий ураган, що змітає все на своєму шляху. Ви повинні перечекати бурю на покинутій станції, де все обладнання вже давно вийшло з ладу. Головні завдання учасників – полагодити радіостанцію і спробувати зігрітися. Щоб учасники не замерзли вже на перших хвилинах гри, їм видають кожухи, які, до того ж, допоможуть створити потрібний антураж.
  • «Північний полюс» в Москві. Останньому укриттю вчених в Арктиці загрожує серйозна небезпека – крижина, на якій розташована станція, розкололася і зовсім скоро піде на дно. Тепер доля вашої команди залежить тільки від вас самих.
  • «Арктична станція» в Санкт-Петербурзі. В даному квесті можуть взяти участь відразу 6 осіб. За рахунок температурних ефектів і майстерно розробленого інтер’єру створюється враження, ніби навколо – стіни полярної станції, а за вікном – справжній ураган.
  • «Виберися з крижаного куба» в Сочі. Квест припаде до смаку тим, хто грає в керлінг, адже сюжет базується на правилах цієї гри. Вам необхідно вибратися з куба, грані якого вкриті кригою, а зробити це можна лише тільки в тому випадку, якщо вам вдасться здобути перемогу в матчі. Полегшують завдання залишені тренером підказки.
  • «Полярна станція» в Пензі. Учасникам квесту, який відкриється зовсім скоро, належить полагодити зламаний генератор, адже резервного живлення вистачить зовсім ненадовго. Гравці повинні протягом години привести обладнання в дію, в іншому випадку їх чекає обмороження.

Що ж, якщо вам не страшний холод, рекомендуємо при можливості випробувати себе на міцність і перевірити, чи зможете ви тверезо мислити в умовах суворого клімату.