Мотивуючі кінофільми для шанувальників квестів

Готуєтеся відвідати квест-рум, а поки нудитесь в очікуваннях, уявляючи, що ж на вас чекає? Щоб скоротати час і налаштуватися на потрібний лад, радимо подивитися фільм, сюжет якого, так чи інакше, зачіпає тему квестів.

Фільми, які надихнуть на проходження квесту

Ми хочемо запропонувати кілька гідних кінокартин, які повністю поглинуть вашу увагу. Знайомтеся з добіркою, робіть свій вибір та насолоджуйтеся.

1237_5-300x168 Мотивуючі кінофільми для шанувальників квестів

  • «Втеча з Шоушенка». У головного героя цієї історії – Енді Дюфрейна – дійсно є чому повчитися шанувальникам квестів. Ось вже у кого наполегливості, цілеспрямованості і вправності не позичати. Воістину надихаюча кінокартина.
  • «1408». У центрі сюжету письменник Майк Енслін, якому доведеться протистояти проклятій кімнаті, яка приховує жахливе зло. Чи вдасться Майку впоратися з атакуючим його полтергейстом, адже це його єдиний шанс вибратися з кімнати №1408.
  • «Гра». Ніколас Ван Ортон – мільйонер, у якого є все. Або майже все … Величезний статок ніяк не применшує його пристрасті до адреналіну і гострих відчуттів. На допомогу Ніколасу приходить молодший брат, який пропонує нашому герою взяти участь у цікавій грі. Чим все закінчиться – дивіться самі.
  • «Пила». Не дарма сюжет цього фільму активно використовується для створення квестів, тому що саме дійство на екрані являє собою квест, нехай і досить кривавий.
  • «Кімната страху». Фільм розповідає про матір з донькою, які почали життя з чистого аркуша в новій великій квартирі. Виявилося, що приміщення обладнане «аварійної» кімнатою на випадок непередбачених обставин, які, звичайно ж, не змусили себе чекати.
  • «Голодні ігри». Перші дві частини являють собою справжнісінький квест, але з істотною відмінністю від тих, в які ми звикли грати. Тут головний подарунок, на який може розраховувати тільки один учасник, – життя.
  • «Куб». Фільм безумовно має точки перетину з «Пилою». На героїв «Куба» теж чекає боротьба за виживання, але на цей раз маніяк вибрав досить цікаву «ігрову» зону – кімнати кубічної форми з’єднані між собою за допомогою люків. Чи зможуть вони знайти вихід, адже ситуація погіршується тим, що в кожній кімнаті не обійшлося без смертоносної пастки.
  • «Один вдома». Наостанок хочемо запропонувати до перегляду фільм, який не зовсім вписується в даний список з точки зору жанру, але також обіграє квестову тематику. Те, як спритно малюк Кевін, озброївшись лише своєю кмітливістю, відбивав безглузді атаки тупоголових бандитів, заслуговує не тільки розчулення, але і поваги.

Сподіваємося, що фільми з даного списку зможуть підняти ваш бойовий дух, і ви гідно впораєтеся з майбутнім квестом.