Містичний квест 1408

Квест-кімната «1408» проекту «Ізоляція» створена за мотивами відомого однойменного твору Стівена Кінга. Учасникам гри належить повторити шлях письменника Майкла Енсліна, який бажає отримати матеріал для книги за всяку ціну. Його не злякали застереження адміністрації готелю «Дельфін». Незважаючи на те, що в номері 1408 регулярно відбуваються дивні речі, серед яких самогубства і незрозумілі смерті, герой оповідання заселяється в кімнату і стикається з низкою незвичайних, страхітливих подій.

Переможи свій страх – зазирни в номер 1408

Кожен, хто хоче отримати масу гострих вражень, перевірити свій характер і перебороти страхи, просто зобов’язаний взяти участь у захоплюючій, але моторошнуватій грі. Є хороша новина – у кімнату необов’язково відправлятися поодинці. На відміну від героя оповідання гості руму мають можливість зібрати команду з 2-5 осіб, і подолати перешкоди в компанії друзів або родичів.

J8Vr6Fdk1U8-600x300 Містичний квест 1408

Кімната наскрізь просякнута аурою містики, характерною для більшості творів відомого американського письменника. В учасників гри буде всього година для того, щоб впоратися з завданнями, запропонованими адміністрацією проекту, і вийти з кімнати переможцями.

Відвідування руму може бути приурочено до абсолютно будь-якої дати. Все частіше молодь і люди старшого віку відзначають тут такі заходи, як:

  • дні народження;
  • професійні свята;
  • корпоративи;
  • зустрічі однокласників і однокурсників.

Також відправитися в кімнату можна в будь-який будній чи вихідний день. Головне, подбати про попереднє бронюванні гри, так як через велику популярність даного виду розваг потрапити без запису буде практично неможливо. Ще один привід взяти участь в незвичайному змаганні – організувати екстремальне побачення. Якщо ви і ваша половинка не з лякливих, рум «1408» подарує вам масу позитивних емоцій і яскравих вражень.

Спеціальної підготовки похід в квест не вимагає. Весь необхідний інвентар вже врахований організаторами і розміщений в кімнаті. Єдине, про що варто подбати гостям проекту – підбір зручного одягу та взуття. Не варто приходити в костюмах, що обмежують рухи, на високих підборах або надягати на себе громіздкі аксесуари, відчуття дискомфорту зможе перешкодити зосередитися на основному завданні – пошуку виходу з загадкового готельного номера.