Квест кімнати у Маріуполі

Полюбляєте в міру активний відпочинок, приправлений ризиком і який викликає бурю адреналіну? Тоді квест-кімнати в Маріуполі – це розвага, яку ви ні в якому разі не повинні обійти стороною.

Чому похід в реаліті-квест точно запам’ятається надовго?

Сьогодні майже кожна людина знає, що собою представляють квести в реальності: навіть якщо не вдалося самому відвідати квест-рум, то напевно доводилося чути численні відгуки.

Охочих спробувати себе в такій грі запускають в приміщення, з якого за відведений час – найчастіше дається 60 хвилин – гравцям потрібно вийти. Щоб знайти і відкрити заповітні двері, необхідно задіяти логічне мислення і уяву, так як учасникам квесту доведеться розгадувати всілякі хитрі головоломки, які для них придумали організатори. Ось, власне, основні правила QUEST ROOM.

Тематичних спрямувань і сюжетів кімнат просто не злічити, відповідно, дизайнерські рішення щодо інтер’єру можуть бути самими різними. Специфічна атмосфера квест-румів досягається за рахунок всіляких декорацій, реквізитів, костюмів, а також обладнання, завдяки якому вдається отримувати звукові, світлові та температурні ефекти. Таким чином, у людини, яка переступить поріг кімнати, складається враження, ніби вона знаходиться не в приміщенні, наповненому бутафорією, а в реальному холодному склепі, жахливій лабораторії, тюремній камері та інших, не менш страшних місцях.

Досить популярний серед молоді Escape room, в основі якого лежать сюжети з відомих хоррор-фільмів. У такому випадку гра перетворюється на справді захоплююче дійство, оскільки необхідність тверезо мислити переплітається з бажанням кричати від страху, але в цьому і полягає вся чарівність ігор подібного жанру.

Не менш затребуваними є квести, створені за мотивами казок, детективів, фантастичних і пригодницьких сюжетів книг, фільмів та комп’ютерних ігор.

Ми впевнені, що у дітлахів залишиться маса вражень, якщо вони відвідають квести для дітей, організовані з урахуванням віку та інтересів маленьких учасників. Беручи участь в квестах, дитина зможе розвивати свої розумові здібності, кмітливість і уяву.

Правила більшості квест-румів розраховані на команди, в складі яких має бути не менше 2 учасників. Тому ціна, яку заплатить за участь кожен гравець, залежить від кількості осіб в команді.

Квест-кімната Маріуполь: яскраві враження гарантовані

Квести в Маріуполі – це прекрасна можливість провести вільний час в компанії близьких друзів, колег і родичів, тому збирайте команду однодумців, які не проти отримати знатну порцію адреналіну і море вражень. Вибирайте, який квест-рум в Маріуполі від творчого об’єднання «Ізоляція» ви бажаєте підкорити і вперед за вказаною адресою заряджатися енергією та позитивними емоціями!

zagl2 Квест кімнати у Маріуполі

2 комментариев в квесте “Квест кімнати у Маріуполі

  1. Юлия

    Можно забронировать квест комнату на 9 ноября на 14:30
    ” Лаборатория Х” Мариуполь

  2. Аня

    А можно как-то увеличить количество комнат? Что-то новое сделать? Все понравилось, но как-то мало….

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *