Шанувальникам книг про Гаррі Поттера присвячуються нові квести

Особливу популярність сьогодні має серія книг Дж. Роулінг про Гаррі Поттера. Знято безліч фільмів на цю тематику, існує величезна кількість сувенірів, плакатів, наклейок та інших атрибутів із зображеннями героїв. Буквально на днях презентували і ряд нових квест-ігор, заснованих на тематиці даної літератури.
Сюжетні квест-гри на літературу даної тематики досить цікаві. Квестові ігри насичені завданнями середньої складності. Атмосферу створює унікальний інтер’єр, що, в більшості випадків, є максимально наближеним до екранних декорацій.

Квести на літературні теми: як це було

Проекти такого рангу розроблені на різні частини книг. Остання інновація – квест-кімната у Харкові для дітей  під назвою «Закляття Чорної Мітки». ЗМІ активно обговорювали її відкриття. Адже, це не традиційна квест-кімната, якою ми звикли малювати її у власній уяві. Її роль взяла на себе звичайна бібліотека. І відділ книг на іноземних мовах на якийсь час перетворився на школу чарівництва, чародійства і магії. Вивіска зазивала перехожих голосно: Хогвартс в небезпеці! Відомо-Хто загрожує школі магії. Врятувати його здатні лише кращі учні Дамблдора. Їм необхідно застосувати всі свої знання магії і зняти Закляття Темної Мітки.
Спробувати себе у ролі чарівників і магів змогли не всі, а тільки ті, кому пощастило встигнути записатися першими, швидко випередивши конкурентів. Метою такої квестової гри була розшифровка секретного коду і отримання заклинання, яке якраз і допомогало перемогти Волан-де-Морта. Учасники проходили пригоди з досить складними завданнями. Для їх вирішення доводилося проявляти не тільки розум, але ще і винахідливість, і кмітливість.
Не меншої уваги удостоїла преса і квестову гру під назвою «Останній горокракс». Її представили творці як сімейний квест. Складність завдань – середня. Особливо легко його проходити тим, хто читав книги. Знання і хороше розуміння сюжетної лінії є неймовірною підказкою в проходженні квестів.
Відзначимо, що це тільки останні гучні відкриття квест-кімнат для дітей у Харкові. У той же час, багато разів проводилися і прем’єри квест-ігор на інші книги цього бестселера. Вони цікаві та захоплюючі. Що правда, більше зацікавлять тільки шанувальників цієї літератури.