Любителі квестів – ескапісти або люди, які вміють відпочивати?

Ті, хто люблять квест кімнати і постійно відвідують їх, навряд чи замислюються над тим, чому їм подобається цей вид розваг. Але якщо запитати, що їх так приваблює в квест румах, можна виділити дві основні причини:gtn_quest_tvari_photo1-300x202 Любителі квестів – ескапісти або люди, які вміють відпочивати?

  1. Можливість відволіктися від повсякденних турбот, сірих буднів і поринути в незвичайний, незвіданий, а часто ще й улюблений світ (якщо мова йде про літературний твір або кінофільм). У цьому всесвіті можна приміряти на себе новий образ, побувати в шкурі героя, рятівника людства або, навпаки, харизматичного злочинця. Це можливість зібрати команду однодумців, які допоможуть в скрутну хвилину зі спільним рішенням завдань і головоломок. На цілу годину (а в деяких квест кімнатах і більше) вийде не думати про те, що турбує, відволіктися, набратися сил і енергії, зарядитися гарним настроєм на довгий час, після поділитися враженнями один з одним, а потім ще й зробити спільну фотографію.
  2. І друга причина – незвичайний відпочинок. Квест кімната вигідно відрізняється від посиденьок в кафе, походу в кіно, тому що це свого роду театральна вистава, де учасники виступають в головних ролях, можливість поспілкуватися з друзями в неформальній обстановці. У квест кімнаті є інтелектуальна складова у вигляді загадок і головоломок, є атмосфера і занурення в інший світ завдяки правильному і продуманому антуражу, декору, грамотно розставленим предметам, захованим ключикам і відповідям. Незважаючи на пошук виходу, рішення задач, сплеск адреналіну, квест кімната – це чудова можливість відпочити і розслабитися, відчути єднання з друзями.

Це не всі причини відвідування квест кімнат. Іноді в квест кімнату просто заглядають на свято або хорошою компанією, щоб розвіятися, розважити того, хто приїхав в гості, і так далі. Але якщо говорити саме про постійні відвідування, то це різновид відпочинку або можливість побувати в іншій реальності, а іноді і всі разом. Але в будь-якому випадку не варто намагатися аналізувати, чому людям так подобаються квести, краще самому заглянути «на вогник» і переконатися на власні очі в тому, що це крута розвага, незвичайний, але і повноцінний відпочинок, комунікація, враження на цілий вечір і загальна фотографія на пам’ять. А ще проходження квест кімнати – свого роду ще одне досягнення в скарбничку.