Квест кімнати у Львові

Гаражний бокс

Для своїх батьків Ви вельми успішний економіст. Але насправді, Ви ніхто інший, як професійний викрадач. У Ваших руках – справа майже на мільйон. Замовник готовий …

Психіатрична 16

Всього 60 хвилин у Вас буде на те, щоб зрозуміти, в яку реальність Ви потрапили: в справжню, існуючу в реальному часі, або ж вигадану, створену хворою уявою …

За лаштунками цирку

Цирк – це чарівне дійство: фокуси, пантоміми, віртуозні акробати, дресировані тварини, смішні клоуни !!! Ви команда друзів, які приїхали на циркове шоу. Ви чекаєте позитиву …

Темрява

Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття!

Слідами Франкенштейна

Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття! Скоро відкриття!

 Мережа квест-кімнат «Ізоляція» тепер і в м. Львів

Квест-проект в реальності «Ізоляція» – це справжній і захоплюючий світ пригод, завдяки якому Ви відчуєте яскраві і незабутні емоції. Якщо Ви бажаєте на собі приміряти образ героя улюбленого фільму, і відправиться назустріч пригодам, то квест кімната – це найкраща знахідка. У кімнаті Вас чекає безліч цікавих завдань.

Ви весело і цікаво проведете час, розгадуючи загадки, головоломки, виконуючи різноманітні завдання, які Вас повинні привести до головної цілі – виходу з кімнати.

Кожна квест гра відрізняється власним сюжетом. Ви зможете себе відчути героєм пригодницького, фантастичного фільму, або комп’ютерним персонажем.

Тому, якщо Ви бажаєте провести весело і незабутньо своє дозвілля, то вирушайте разом з друзями, родиною чи колегами по роботі в квест-кімнати. Ваші сірі будні стануть набагато яскравішими завдяки нашому квест-проекту.

квест кімната у Львові

У чому сенс гри у квест-кімнаті?

Квест-кімнати дозволять Вам подивитися на звичні речі зовсім під іншим кутом. Тематично облаштоване приміщення прийме компанію з 2-4 чоловік на цілу годину в своє абсолютне розпорядження. Там, всього за 60 хвилин вашому колективу необхідно буде проявити всю свою кмітливість, уважність і вміння мислити, щоб відшукати ключ і вибратися з квест-кімнати.

Ми пропонуємо різні варіанти реаліті квест-кімнат у м. Львів: «Гаражний бокс», «Психіатрична 16», «За лаштунками цирку» – різні, зі спеціальною формою для всіх учасників, з можливістю передачі підказок по рації, з павуком, цікавими та оригінальними завданнями і великою кількістю інших неординарних нюансів, – таку годину свого життя Ви не забудете ніколи.

Також квест-проект «Ізоляція» планує відкрити нові локації, які будуть не менш цікавими і захоплюючими, ніж попередні кімнати.

Квест-гра ідеально підходить для компанії друзів, сім’ї або колег по роботі. Проходити її можна будь-яким учасникам незалежно від віку, комплекції, статусу.

Для виконання завдань та досягнення головної мети – пошуку виходу, не потрібна фізична сила або будь-які навички. Квест-кімната у Львові – це інтелектуальне пригода, і тут важливо підключити власну кмітливість, інтуїцію, увагу і логіку! Реаліті квести вчать працювати в команді, прислухатися до думки оточуючих.

Також Ви відкриєте себе по-новому і дізнаєтеся своїх партнерів по грі з іншого боку. Ми підготували квест-проекти в реальності для підлітків і дорослих: пройдіть їх самі або купіть сертифікат на участь в якості подарунка.

Один комментарий в квесте “Квест кімнати у Львові

  1. Олексій

    Дуже сподобалась квест кімната, всім раджу, дякую за приємні емоції

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *