Квест кімнати у Львові

 Мережа квест-кімнат «Ізоляція» тепер і в м. Львів

Квест-проект в реальності «Ізоляція» – це справжній і захоплюючий світ пригод, завдяки якому Ви відчуєте яскраві і незабутні емоції. Якщо Ви бажаєте на собі приміряти образ героя улюбленого фільму, і відправиться назустріч пригодам, то квест кімната – це найкраща знахідка. У кімнаті Вас чекає безліч цікавих завдань.

Ви весело і цікаво проведете час, розгадуючи загадки, головоломки, виконуючи різноманітні завдання, які Вас повинні привести до головної цілі – виходу з кімнати.

Кожна квест гра відрізняється власним сюжетом. Ви зможете себе відчути героєм пригодницького, фантастичного фільму, або комп’ютерним персонажем.

Тому, якщо Ви бажаєте провести весело і незабутньо своє дозвілля, то вирушайте разом з друзями, родиною чи колегами по роботі в квест-кімнати. Ваші сірі будні стануть набагато яскравішими завдяки нашому квест-проекту.

tSEBY-xjTA-300x133 Квест кімнати у Львові

У чому сенс гри у квест-кімнаті?

Квест-кімнати дозволять Вам подивитися на звичні речі зовсім під іншим кутом. Тематично облаштоване приміщення прийме компанію з 2-4 чоловік на цілу годину в своє абсолютне розпорядження. Там, всього за 60 хвилин вашому колективу необхідно буде проявити всю свою кмітливість, уважність і вміння мислити, щоб відшукати ключ і вибратися з квест-кімнати.

Ми пропонуємо різні варіанти реаліті квест-кімнат у м. Львів: «Гаражний бокс», «Психіатрична 16», «За лаштунками цирку» – різні, зі спеціальною формою для всіх учасників, з можливістю передачі підказок по рації, з павуком, цікавими та оригінальними завданнями і великою кількістю інших неординарних нюансів, – таку годину свого життя Ви не забудете ніколи.

Також квест-проект «Ізоляція» планує відкрити нові локації, які будуть не менш цікавими і захоплюючими, ніж попередні кімнати.

Квест-гра ідеально підходить для компанії друзів, сім’ї або колег по роботі. Проходити її можна будь-яким учасникам незалежно від віку, комплекції, статусу.

Для виконання завдань та досягнення головної мети – пошуку виходу, не потрібна фізична сила або будь-які навички. Квест-кімната у Львові – це інтелектуальне пригода, і тут важливо підключити власну кмітливість, інтуїцію, увагу і логіку! Реаліті квести вчать працювати в команді, прислухатися до думки оточуючих. Квитки та лоукости Львова. Також Ви відкриєте себе по-новому і дізнаєтеся своїх партнерів по грі з іншого боку. Ми підготували квест-проекти в реальності для підлітків і дорослих: пройдіть їх самі або купіть сертифікат на участь в якості подарунка.

2 комментариев в квесте “Квест кімнати у Львові

  1. Олексій

    Дуже сподобалась квест кімната, всім раджу, дякую за приємні емоції

  2. Olha

    Були у всіх ваших кімнатах,вони одні з накращих! Певний час у вас на сайті була інформація про нові кімнати. Вони будуть?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *