Квести в уяві – що це і чому варто спробувати

Уявіть, ви з друзями приходите у квест кімнату, але вас не закривають в приміщенні вихід з якого треба знайти за 60 хвилин, а просто пропонують зручно влаштуватися в кріслах і зав’язують очі. Добре поставлений голос ведучого починає розповідати історію під відповідний ембіент, описуючи ситуацію, чекаючи ваших рішень, які повернуть хід сюжету в певну сторону. Як тільки ви розслабитеся – починається екшн!

Уперше подібну гру запропонували своїм постійним відвідувачам творці московського проекту “Морфеус” і незвичайна ідея припала настільки до душі поціновувачам інтелектуальних розваг, що сьогодні майже в кожному квеструмі є одна, або навіть декілька аналогічних кімнат. У Харкові вже можна випробувати можливості своєї уяви, ставши учасником проекту “Фантом”, а скоро чекайте на такі квести в Києві, адже їх популярність росте в геометричній прогресії.5-300x200 Квести в уяві – що це і чому варто спробувати
Власне, такий формат – театралізована вистава, в якій ви і ваші друзі головні герої. Його можна назвати чимось середнім між Dungeons&Dragons, текстовими квестами, на сьогоднішній день дуже популярними у вигляді додатків на смартфон і кінотеатрами, де окрім тривимірної картинки відвідувачів чекає вплив і на інші органи чуття. Отже, хоча ваші очі закриті, нудно не буде. У арсеналі творців гри :
– Тактильні відчуття;
– Запахи;
– Звуки.
І звичайно ж ваша уява!
На відміну від D&D, успіх вашого рішення не обчислюється за складною формулою залежно від числа, що випало на ігрових кістках. А кількість можливих виборів ніяк не обмежена, в порівнянні з тими ж текстовими квестами, що робить гру ще більш непередбачуванною.
Фонові звуки створюють потрібну атмосферу, усі ігрові предмети можна помацати і понюхати, а організатори не втратять можливості як слід злякати, наприклад, схопивши вас за щиколотку в найнесподіваніший момент.
Як відомо, коли один з органів чуття з якої-небудь причини недоступний, загострюються інші. Додамо до цього потенційно небезпечну незнайому атмосферу, тяжкість пістолета у руці і сюжет, що динамічно розвивається, не залишаючи ні секунди на зайві роздуми і отримаємо щось абсолютно неймовірне! Вам доведеться приймати відчайдушні рішення, уникати пасток і розгадувати загадки і усе це, не розплющуючи окчі впродовж години і навіть довше, в команді з друзями!