Квести про психіатричну лікарню: хоррор, винос мозку або все разом?

Одна з найпопулярніших тем для квесту – це тема божевільні, психічних розладів і пов’язаних з цим таємниць. Її популярність обумовлена ще й тим, що в квестах на зрозумілу тему можна відшукати логіку, а в темі психічних розладів може таїтися що завгодно.
Насправді логіка є і в квестах про божевіллі (організатори же нормальні люди), але на перший погляд може здатися, що все дуже дивно, незрозуміло і навіть бредово.
Наприклад, квест «Психіатрична №16» побудований таким чином, що там фігурують дві паралельні реальності: справжня і плід хворої уяви. А ось що саме відноситься до однієї, а що – до іншої, належить з’ясувати безпосереднім учасникам.

pl-5-300x202 Квести про психіатричну лікарню: хоррор, винос мозку або все разом?
Квести про божевільних будинках складно віднести до чистого хоррору. Зрештою, це:
• Не склеп;
• Не труну;
• не будинок маніяка;
• Не готельний номер Стівена Кінга.
Це державна установа, де лікують хворих з розладами психіки. Але тоді чому стільки фільмів жахів про психіатричних лікарнях? Чи є тут таємниця? І оскільки це квест, можемо сміливо відповісти, таємниця тут є.
Страху в такий квест кімнаті додає, скоріше, та обставина, що тема квесту мало піддається контролю. Ви не знаєте, чого очікувати. Ось вирішили Ви, наприклад, зіграти в «Піратів Карибського моря». Ви готуєтеся до морського антуражу і до відсилання до оригінального твору.
А до чого готуватися, якщо Ви збираєтеся відвідати квест про психіатричну лікарню? Не зрозуміло. Можна придумати так, а можна ось так повернути, а викрутиться все взагалі по-третьому. Очікування невідомості підстьобує адреналін, очікування виносу мозку підкреслює відчуття страху. В результаті все може бути зовсім не так, як Ви собі самі придумали. Може бути страшно, весело, цікаво, але нудно не буде нікому.
Тому якщо вирішили спробувати саме квест про божевілля, не обмежуйте себе. Це умовний хоррор і така ж умовна нелогічність. Насправді все дуже логічно, цікаво і атмосферно. Завдання продумані, так що якщо чогось не виходить, значить, просто слід ще трохи поміркувати.
Після проходження квесту можна зробити фотографію на пам’ять. Так що не думайте довго, а бронюйте квест на зручне для вас час, приводьте друзів, колег по роботі, родичів і навіть дітей. Всім буде цікаво.