Квести – гідна альтернатива комп’ютерним іграм

В епоху розвинених інноваційних технологій тема комп’ютерних ігор стає надзвичайно актуальною. Напевно, всі сучасні батьки знайомі з проблемою, коли відтягнути дитину від комп’ютера просто неможливо. Ми поспілкувалися з сучасними психологами-практиками і дійшли висновку, що квест-кімнати (квести в реальності) можуть стати чудовою альтернативою комп’ютера. Чому? Про це більш детально поговоримо далі.

Квест-кімнати стали ефективним засобом від комп’ютерної залежності

Раніше всі діти грали в козаків-розбійників, доньки-матері. За словами психологів, так виявляється природне бажання спробувати себе в різних призначеннях, що в спеціальній літературі зафіксовано терміном «рольові ігри».
Сьогодні ж подібне прагнення почало виражатися в комп’ютерних іграх. Обираєш собі героя, у нього є цілий власний світ, надздібності і купа інших переваг, і все, що тобі потрібно для життєвих перемог – впевнено тиснути на клавіші і спритно маневрувати мишкою.

Bolty-i-klemy-300x200 Квести – гідна альтернатива комп’ютерним іграм
Щоб не допустити до повноцінної залежності дитини від комп’ютера або ж позбавити її від неї, психологи рекомендують запропонувати їй альтернативу. Важливо, щоб вона була гідною і грунтувалась на тому ж принципі «рольових ігор».
Квести в реальності можна цілком заслужено вважати ефективним виходом з ситуації, що склалася. Як це працює на практиці? Квести пропонують перенестися в альтернативний світ, де дитині випадає роль всемогутнього героя.
Сучасні квести відкривають не тільки випробування і перевірку власних можливостей, а й несуть у собі заряд позитивних емоцій, море яскравих вражень і придбання нового досвіду. Абсолютно неважливо, скільки років Вашій дитині або можливо, Ви самі хочете звільнитися від комп’ютерної залежності, подібне захоплення стане окремим етапом у Вашому житті.
Як бонус Ви зможете розраховувати і на те, що доведеться поворушити мізками. Щоб вийти з квест-кімнати переможцем, а програвати не любить ніхто, доведеться ввімкнути логіку, уважність і навчитися пов’язувати всі факти в єдиний ланцюг. Все це розвиває розумові здібності, робить нас більш уважними.
Як бачите, дитяча квест кімната у Харкові – це захоплююча гра. Вона дарує нові емоції, заряд бадьорості і позитиву.