Квести для справжніх чоловіків

Московські квест-проекти дають представникам сильної статі можливість перевірити себе на міцність, пропонуючи їм взяти участь в цікавих і аж ніяк не дамських випробуваннях. В процесі проходження квестів чоловікам доведеться задіяти фізичну силу, розумові здібності, а також проявити неабияку витримку і силу характеру.

Квести,  які захоче пройти кожен чоловік

Які ж випробування організатори підготували для чоловіків і чи всі перепони вдасться подолати учасникам?

normal-1c5j-300x200 Квести для справжніх чоловіків

  • «Колекціонер» (в рамках проекту «Клаустрофобія перформанс»). Недарма ж таки цю квест-кімнату вважають однією з найстрашніших в російській столиці. Наважиться переступити поріг цієї кімнати далеко не кожен, а дійти до фінішу, не натиснувши кнопку «порятунку», зможуть одиниці.
  • «Свистати всіх наверх!». У цьому квест-румі прекрасним дамам точно не місце. Перше, що треба зробити вашій команді – вибратися з ув’язнення, адже якийсь мерзотник зачинив вас в похмурому тісному приміщенні. Швидше звільняйте себе від пут і вперед на пошуки золота! Покажіть, хто на цьому судні головний.
  • «Маріо». Кожен чоловік в дущі дитина. Зіграти в реаліті-квест, створений за мотивами культової гри, напевно захоче кожен. Подорожі по каналізаційним люкам, зустрічі з черепахами та іншою живністю, пошуки принцеси, рішення цікавих головоломок – звучить багатообіцяюче, чи не так?
  • «Остання екскурсія». Це екшн-перформанс, в процесі якого гравцям належить розгадати всі таємниці стародавнього заводу. Всього за годину необхідно впоратися з поставленими завданнями, інакше ви можете і не вибратися з цього зловісного місця.
  • «Хованки». Коли вимикається світло і вас охоплює непроглядна темрява, «хованки» перестають бути забавною дитячою грою. Все, що вам залишається, це шукати вихід за допомогою інших органів чуття. І пам’ятайте, що в цій грі уява – ваш найлютіший ворог.
  • «Кошмар Фредді». Вмираєш уві сні – вмираєш і наяву. Пам’ятаєте ці слова, що звучали у фільмі «Кошмар на вулиці В’язів»? У новому проекті від «Кубірінта» гравці лицем до лиця зіткнуться зі спотвореною людиною в старому фетровому капелюсі … Тільки це буде не сон, а реальність.
  • «Deadrooms». Квест точно порадує шанувальників Чака Паланіка. Сюжет роману «Привиди» взятий за основу кімнати, з якої учасникам належить вибратися за 60 хвилин. Звучить досить просто, але це тільки на перший погляд.

Якщо нам вдалося вас заінтригувати, озброюйтеся бойовим настроєм і вперед доводити собі і оточуючим, що вас такими витівками не залякати.