Квести для дітей

Дитяча квест-кімната – не просто вид дозвілля, цецікава, розвиваючагра, яка вжепідкориласерцясотеньтисячмалюків і підлітків у всьомусвіті. У нашійкраїнінайкращірумипредставляє проект «Ізоляція».

Навіщо дитині ходити в квест-кімнату

People___Children_Cute_kids_cute_play_075986_-300x188 Квести для дітей

Квести вчать дітей мислити:

  1. Логічно. Робити висновки, використовувати отриманий результат для наступних уявних пошуків, знаходити підтвердження своєї теорії – тільки мала частина того, що належить зробити дітям в квест-кімнаті, щоб по шматочках скласти картину ситуації і вчасно впоратися з усіма загадками.
  2. Нестандартно. Творчий підхід потрібен для того, щоб вибратися з квест-кімнати не менше, ніж залізна логіка. Навіть підказка, яку зможе дати хлопцям оператор, буде максимально завуальованою, а вже сам антураж і завдання спеціально створюються так, щоб змусити не просто подумати, а зробитице так, як ніколи раніше.
  3. Абстрактно. У дитячих квест-кімнатах кожна деталь антуражу має своє значення, і дуже часто завданняя кого-небудь предмета навести на помилковий слід. Дитина  розвиненим абстрактним мисленням зможе спроектувати на вигадану ситуацію свій реальний досвід для того, щоб швидко зорієнтуватися. Раціональність дозволить йому відсікти все зайве і точно обчислити, де краще шукати відповідь на загадку. У житті йому це допоможе швидко орієнтуватися в незнайомій обстановці, знаходити неочевидні зв’язку і чудово справлятися як з тестами, так і з нестандартними завданнями.

Крім того, квести – командна гра. Це означає, що для того щоб домогтися успіху, доведеться працювати спільно. Комунікативні навички в наш час надзвичайно важливі, адже у дітей, особливо тих, кому батьки купили планшет, аби не грати з ними, дуже великі проблеми з соціалізацією. Квести допомагають краще зрозуміти себе і однолітків, знайти нові способи обмінуінформацією та інших видів взаємодії.

У квест-кімнаті дитина зможе приміряти на себе різні ролі. Можливо, він природжений лідер, але раніше просто не видавалося випадку проявити себе, а може бути, володіє знаннями недоступними одноліткам і отримає шанс блиснути гостротоюрозуму. Стресова ситуація, а квести, навіть абсолютно нестрашні, все одно викликають прилив адреналіну, розкриває невідомі раніше грані характеру, як хороші, так і погані. Тому похід в есекйп-рум з друзями може багато розповісти дитині про його оточення і змусити переглянути своє коло спілкування, а також дізнатися свої власні сильні і слабкі сторони.