Квести майбутнього: які вони будуть?

Всім відомо, що індустрія квестів постійно розвивається. Це не дивно, оскільки розвага популярна, набуває все більше прихильників. Природно, організатори намагаються йти поряд з часом. Давайте уявимо, що очікує квести вже в недалекому майбутньому, якщо розвиток триватиме тими ж приблизно темпами, якими це відбувається зараз.

65c24593024b9a544727491b19c002bb-300x168 Квести майбутнього: які вони будуть?

  1. Ми однозначно отримаємо більше тем, хоча декотрі з них можуть втратити актуальність згодом. Весь час з’являються нові твори як в кіно, так і в книжковій індустрії. З одного боку це безмірно радує шанувальників даних жанрів мистецтва, з іншого –так само радує організаторів квестів, які намагаються придумувати нові теми. І якщо який-небудь твір зробився популярним серед величезного числа прихильників, створення квестуварто чекати зовсім скоро.
  2. Ми отримаємо новий антураж. Перші квести збиралися з того, що було. Це ні для кого не секрет. Зараз антураж теж можуть шукати на різних барахолках, а можуть набувати у дорогих торгових точках. Походження декору насправді не так уже й важливо, головне – щоб він гармонійно вписувався в певну квест кімнату. Антураж майбутнього буде ще більше створювати атмосферу занурення в квест і в світ, який кімната являє.
  3. Ми отримаємо нові загадки і головоломки. У цьому теж нічого дивного. Завзяті квестомани вже розкусили майже все, що готують у випадках квестів організатори. Звичайно, кожен раз прихований якийсь секрет, але все одно. Тому учасники просять складнощів і важких завдань. Так цікавіше. Незабаром, оскільки розвиток людства теж не стоїть на місці, ми отримаємо і нові складні загадки, що відповідають рівню розвитку інтелекту. У цьому можна не сумніватися. Простіше не буде.
  4. З чим буде простіше, так це напевно з вибором, оскільки Ви в будь-якому випадку відшукаєте те, що Вам до душі в будь-який час.
  5. Ми отримаємо нові технології і ефекти, які зроблять квест кімнату цікавіше. Просто перебирати папери і вставляти ключі вже сьогодні ніхто не пропонує, а в майбутньому будуть такі механізми, які будуть схожі на атракціони. І все це в квест кімнаті.

Тому не кидайте цю розвагу. З кожним роком квести будуть ставати все цікавішимита цікавішими. Досконалості немає меж. Тож можна просто зараз забронювати кімнату і перевірити, як далеко просунулася квест індустрія.