Квестів багато не буває

Багато жителів великих міст уже встигли хоча б раз відвідати одну з квест-кімнат, запропонованих проектом «Ізоляція», оцінити оригінальність створених сюжетів, хитромудрість розроблених завдань і якість використовуваних декорацій. Асортимент румів регулярно поповнюється і це означає, що навіть постійні відвідувачі зможуть завжди знаходити тут щось новеньке.

«Свіжі» квести від «Ізоляції»

Не так давно організатори порадували любителів квеструмів новою кімнатою «Чарівний автобус», для якої характерний середній рівень складності. Учасникам гри належить приміряти на себе роль молодих чарівників, які вирушають на зачарованому транспортному засобі на зустріч з чорним магом, в боротьбу з яким їм доведеться вступити. Цей захоплюючий квест припаде до душі шанувальникам історії про Гаррі Поттера і його вірних друзів.

Відвідування квеструм «Ігри розуму» дасть можливість гравцеві проникнути в свідомість серійного вбивці, ознайомитися з його спогадами і відшукати причину скоєних ним вчинків. Вона і стане ключем до виходу з кімнати, сюжет якої має детективний відтінок і не залишить байдужих серед любителів криміналістичної літератури і серіалів. IMG_5484 Квестів багато не буває

На особливу увагу заслуговує квест «Склеп», розрахований на проходження командою, що складається всього з двох чоловік. Учасникам гри належить бути похованими заживо за борги. Їх мета – вибратися назовні живими. Як і в інших румах на порятунок у них буде лише одна година.

Ці та багато інших квест-кімнати завжди відкриті для відвідувачів. Єдине, про що слід пам’ятати – про необхідність попереднього бронювання гри. В іншому випадку потрапити на сеанс буде дуже складно.

Руми користуються небувалою популярністю за рахунок:

• ретельно продуманого сценарію;

• оригінального інтер’єру, що дозволяє на час зануритися в альтернативну реальність, забувши про існування зовнішнього світу;

• можливості вмістити компанію до п’яти чоловік;

• відсутності необхідності в спеціальній підготовці;

• доступною вартості гри.

Існує маса приводів сходити в квест-кімнату: день народження дитини у Харкові, корпоративний захід, приїзд друзів з іншого міста, які хотіли б побачити щось цікаве і незвичайне. Також відвідати рум можна в будь-який будній чи вихідний день в компанії приятелів, родичів або колег.