Квест в реальності: проведіть весело і незабутньо свій парубочий або дівич-вечір

Зараз людям пропонується величезна кількість різноманітних розваг. Одною із таких є квест кімната. Суть цієї гри полягає в тому що, команді, яка складається з 2-6 чоловік, потрібно вибратися із закритого приміщення. Вийти з кімнати можна лише після вирішення всіх завдань, розгадки головоломок, віднаходження ключів, підказок і т. д. Кожна квест кімната має власну тематику і тому відповідно оформлюється, це дозволяє гравцям повністю зануритися в атмосферу квесту.

Зараз створені такі ескейп руми, в яких можуть брати участь до 20 гравців. Це робить гру ще більш веселою і захоплюючою. Тому, якщо планується проведення парубочого або дівич-вечора, то слід розглянути варіант квест кімнати в реальності. За один вечір можна пройти не одну гру, а відразу декілька. На даний момент існує безліч квест проектів різних за сценарієм і антуражем.

Від команди не потрібно спеціальних умінь і чудової фізичної форми, так як таку гру можуть пройти всі. Веселощі, море незабутніх емоція і яскравих вражень Вам гарантовано.

Дівич-вечір і парубочий вечір в квест кімнаті

b3666ff6112d3c315a42b3168564-300x205 Квест в реальності: проведіть весело і незабутньо свій парубочий або дівич-вечірРеаліті квест ідеально підійде, як чоловічій, так і жіночій компанії. Тому, якщо у нареченого і нареченої заплановані дівич-вечір і парубочий вечір в один день, то можна відвідати одні і ті ж локації, але тільки в різний час, тобто влаштувати змагання: яка з команд виявиться сильнішою – жіноча чи чоловіча? Варто зазначити, що замовлення на квест гру потрібно робити за кілька днів до проведення. Ви зможете підібрати найбільш зручний час і докладно розпланувати захід парубочого і дівич-вечора.

Дівич-вечір – це день, який точно повинен запам’ятатися на все життя, так як після нього починається нове доросле, подружнє життя. Тому, що б ця подія стала одним із найяскравіших спогадів, необхідно ретельно поставитися до культурної програми. Чудовою пропозицією вважається участь в реаліті квесті.

Це ж стосується і парубочого вечора. Якщо Ви зупинили свій вибір на квест грі, то Вам точно не терпиться дізнатися, що там буде відбуватися. У цьому полягає вся суть інтриги. Нікому не відомо, хто зможе перемогти. Кожен квест проект ретельно продуманий, і гарантує тільки позитивні емоції і заряд адреналіну.

До того ж сюжет квесту Ви можете підібрати самі. Це може бути пригодницький, фантастичний фільм, або сюжет з елементами жахів. Кожна квест кімната обладнана різними декораціями, спецефектами і еклектичними приладами. За бажанням, можна створити для парубочого або дівич-вечора індивідуальний сценарій, в якому можна втілити всі бажання.

Дівич-вечір і парубочий вечір – це справжнє свято, яке має залишити найяскравіші спогади, і квест в реальності допоможе в цьому.