Квест в реальності – один із найкращих способів зближення з власною дитиною

У сучасному світі виховання дитини перетворилося на щось буденне. Головними обов’язками по вихованню свого чада батьки вважають матеріальне забезпечення, а також формальні розмови за типом «як справи в школі», «які оцінки сьогодні», а також покарання за погану поведінку або якщо успіхи незадовільні.
Таке виховання зменшує шанси, якщо у випадку виникнення реально складної ситуації, дитина прийде питати поради у батьків, прийняте ним рішення, в основному, буде залежати від підказок таких же віком друзів або підозрілих інтернет-сайтів.

v-polnoy-seme-razvivayutsya-luchshe Квест в реальності – один із найкращих способів зближення з власною дитиною

Гра – один із способів зблизитися з дитиною

Зараз майже кожній дитині набагато легше спілкуватися з ровесниками, ніж з батьками або вчителями. Але не варто забувати, що мама і тато повинні бути такими ж друзями для свого чада. Спочатку контакт налагодити буде непросто, але поступово стосунки між батьками і дитиною можуть покращитися. Хорошим рішенням стане спільне хобі чи захоплення, які викликають інтерес не тільки у дитини, а й у дорослого. Діти першими не підуть на зустріч з причини свого віку і малого досвіду, тому перший крок потрібно робити мамам і татам. Треба визначити, що по-справжньому подобається дитині:

• Кіно, музика, малювання, література;
• Спорт;
• Комп’ютерні ігри;
• Подорожі і прогулянки.

Не складно дізнатися, що подобається дитині. Досить просто оцінити її кімнату, заглянути на робочий стіл комп’ютера, звернути увагу на те, які теми для розмов цікаві для неї. Потім потрібно спробувати потрапити в його середовище. Якщо ваша дитина затятий геймер, то настав час поцікавитися у неї, які ігри її найбільше цікавлять, або ж самим заглянути в історію пошукових запитів в браузері. Якщо там ви побачите багато сайтів на тематику пригод, жахів і фантастики, то пора відвести свою дитину в кіно або квест кімнату з такою ж тематикою.

Реальні квести – ідеальне розвага зі своєю дитиною

Зовсім недавно з’явилося така розвага, як квест ігри в реальності. Вони за недовгий час існування отримали величезну популярність, відповідно, тематичне розмаїття таких ігор теж зростає. Тому можна підібрати квест кімнату з таким сюжетом подій, які будуть найбільш цікаві вашій дитині. Однак якщо навіть підберете щось незвичайне, то цікавість дітей адаптує їх і до такої несподіваної пропозиції. Гра в реальності і яскраві емоції під час проходження можуть по-справжньому занурити як дорослого, так і дитину в унікальний світ квесту. У процесі гри можна розкрити себе з нового боку, дізнатися про свої слабкі і сильні місця. Цілком імовірно, що дитина під час гри побачить у своїх батьках таких же дітей. Тому гра в реальності є прекрасним рішенням, для зближення батьків зі своїми дітьми.