Квест-турніри

Багато речей, які раніше не сприймалися ні чим іншим, окрім як розвагою, з часом перетворювалися в більш серйозні явища. Сьогодні ми можемо бачити, як проводяться міжнародні змагання з футболу, шахів, збирання пазлів. Та що вже говрити: така молода та набираюча обертів течія як кіберспорт народилось із всіми вподобаних компьютерніх ігор.

Як більшість геймерів 90-х не могли уявити, що по їх улюбленним іграм будуть проводити чемпіонати із мільйонними бюджетами, так і нам важко уявити змагання з проходження квест-кімнат. Тим не менш, вже є передумови до виникнення і такого напрямку.

9465_original-300x196 Квест-турніри

Багато виїздних квест-кімнат, розрахованних на багатолюдні корпоративи та свята, мають у собі єлементи змагання. В загальних рисах це виглядає так: весь колектив розділяють на команди, після чого вони повинні проходити квести. По завершенню заходу найкращі участники отримують призи.

У квест-румах є багато факторів, які можуть стати показниками успіхності команди: це час проходження, кількість розгаданих головоломок, злагодженність роботи окремих учасників і т. д.

Як видно, в цьому поки що виключно розважальному явищі прихований великий потенціал. Звідки знати, можливо вже найближчим часом почнуть проходити перші чемпіонати.