Квест-туризм: чим він цікавий?

Популярність квестів зумовила створення нового виду туризму – квест-подорожі, яка дозволяє відвідати різні куточки нашої планети, побачити архітектурні пам’ятники, національні пам’ятки, містичні і загадкові місця.

Переваги квест-туризму

wwb_img37 Квест-туризм: чим він цікавий?

Зараз безліч тур агентств пропонує різні тури по країнах світах, в які входить прожиток, проїзд, прогулянки по містах і т. д. Цим самим люди втрачають можливість розпоряджатися своїм часом, оскільки роблять вибір, основуючись на принципі «все включено». Адже набагато цікавіше самим спланувати все заздалегідь, які місця ви хочете відвідати і в який день. Для організації квест-поїздки, туристи в соціальних мережах створюють спеціальні спільноти, де домовляються про дату, місце, хто в якій команді буде, а також вирішують фінансові питання. Потім замовляють послуги сценариста, який займається формуванням завдань.

Чому вартопоїхати в квест-подорож?

Існує кілька причин, чому варто організувати своє дозвілля у вигляді квест-поїздки. Серед них виділяють такі:

• Можливість відвідати цікаві місця,
• Спілкування та знайомства з новими людьми;
• Суперництво між командами;
• Можливість отримати масу яскравих вражень та фотографії.

Фінансові питання

Якщо ви хочете витратити небагато грошей, то варто вибирати подорожі в країни ближнього зарубіжжя. Якщо організувати поїздку заздалегідь, тобто за кілька місяців, то можна істотно заощадити на відкритті візи, квитках, проживанні і прожиток. Як правило, на подорож по Європі, а точніше по 4-5 країнам, знадобиться від 1200 доларів на людину. Якщо ви хочете поїхати в США або інші країни Північної Америки, то вам доведеться витратитися, як мінімум в 3 рази більше. Вибираючи поїздку в Азію, ви віддасте 80% європейського мінімуму, при цьому вражень отримаєте не менше.

Більшість квестів складається з захоплюючих і цікавих завдань, які дають можливість детальніше ознайомитися з історією та національними традиціями тієї чи іншої країни.

Для того, щоб організувати квест-поїздку потрібні послуги всього лише одного сценариста-куратора, який буде віддалено надсилати вам завдання. Якщо ви відправляєтеся в подорож тільки по одній державі, то зверніть увагу на сільську місцевість, яка буде не менш захоплюючою, адже там можна знайти теж багато цікавих місць.