Квест: «Втеча з кімнати за 60 хвилин»

Ви любите гострі відчуття і віддаєте перевагу корисному проведенню дозвілля? Тоді Quest Room – це саме те, в чому ви обов’язково повинні себе випробувати!

Гравцеві належить пройти ряд простих логічних випробувань і проявити всі свої інтелектуальні навички, застосовуючи методи індукції та дедукції, щоб, врешті-решт, вийти з кімнати, реальний квест базується на кращих пазл-елементах, запозичених з таких культових комп’ютерних ігор, як Deponia, Black Mirror, The Secret Files, Residen Evil і багатьох інших. Присутня тут і безліч унікальних авторських квест-головоломок, які не доводилося розгадувати жодному смертному, який не бував раніше в «Ізоляції».

Атмосфера хорорів і квест в реальному житті – кімната-пастка

Чи доводилося Вам вибиратися із замкнутого простору, будучи обмеженими в часі, використовуючи силу думки і допомогу друзів? Якщо ні, то квест «втеча з кімнати» стане однією із найцікавіших розваг у вашому житті.

Кожна наша кімната наповнена гострою атмосферою страху і безвиході. У вашому розпорядженні рівно 60 хвилин, щоб покинути нещасливу кімнату, щоб не залишитися в ній назавжди! Згадайте культовий телепроект «Форт Боярд», де учасникам доводилося використовувати свою спритність і силу думки, для того, щоб покинути приміщення і отримати ключ? Тут все набагато складніше і заплутаніше, тому без допомоги друзів, близьких і колег Вам просто не обійтися.

Завдання для квесту в кімнаті

Найкраще братися з подібного квесту командою з 3-4 і більше осіб. Уявіть собі кімнату, засіяну безліччю різних атрибутів, які залишаються непримітними на перший погляд. Щоб почати розплутувати рятівну ланцюжок в пошуках заповітного ключа знадобляться здібності кожного учасника. Поодинці звідси ще нікому не вдавалося вибратися. Небагатьом під силу зробити це згуртованою командою.

Бажаєте випробувати власні сили і вибратися з ув’язнення? Тоді ласкаво просимо в «Ізоляцію» – унікальний і неповторний реаліті квест: закрита кімната, яку вибирають учасники, містить в собі безліч загадок, розроблених провідними фахівцями з квест-тематики спеціально для проекту «Ізоляція» в Харкові.

Обери своє випробування!

На сьогоднішній день ми пропонуємо всім бажаючим зануритися в неповторну атмосферу ізоляції і пройти одне з трьох випробувань на вибір, або всі три по черзі (Див умови гри в розділі «Квести»):

• Тюремна камера;
• Лабораторія божевільного;
• Кімната допитів
• Та інші…

Також запрошуємо вас в нову квест кімнату «Гараж», яка містить в собі безліч нових загадок і інтриг.

Для кожного випробування передбачено певний рівень складності: від простого до найскладнішого, а також свої умови гри. Загальною умовою для всіх випробувань є пошук ключа, для того, щоб вибратися з нещасливої кімнати, а також однакова кількість відведеного часу для проходження і пошук предметів; квести подібного типу – явище вельми нове для Харкова, тому із задоволенням запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в унікальному реаліті-проекті міста – «Ізоляція»!