Квест на свято: чим здивувати близьких

Збираєтеся скликати велику компанію з нагоди Дня народження, який вже не за горами? Вибухова музика, апетитні страви, подарунки, тости на честь іменинника і бурхливі овації … Але поки не час мріяти, наскільки крутою буде вечірка. Зараз найголовніше для вас – задіяти свою фантазію і організаторські здібності. Пам’ятайте – якщо присутні занудьгують, то ніякі божественно смачні делікатеси вечір не врятують.

Не потрібно ламати голову в спробах придумати щось надзвичайне – розважити гостей вам допоможе старий-добрий квест.

Що таке квест – ні для кого не секрет. Це захоплююча гра, яка сьогодні користується шаленою популярністю, але при цьому, зовсім не набридає. Взяти участь у квесті з радістю погоджуються діти, молодь, навіть дорослі не проти згадати, як всім двором грали в «Козаки-розбійники», і наскільки це був захоплюючий процес. Тому, ми впевнені, ідею зіграти в реаліті-квест схвалять всі.

Ідеї для проведення квесту в колі друзів

Якщо ви впевнені, що організатор з вас не найкращий, можна задіяти професіоналів, які влаштують вам і вашим друзям справді незабутню розвагу. А тим, хто готовий трохи попрацювати, ми пропонуємо кілька варіантів найбільш поширених сюжетів, один з яких може послужити основою для вашого квесту.

6-300x194 Квест на свято: чим здивувати близьких

  • Острів скарбів. Піратська тема завжди цікава, тому, як варіант, можна запропонувати друзям відправитися на пошуки скарбу. А що потрібно для того, щоб знайти жадане золото? Звичайно ж, карта. Розгадуючи ребуси і головоломки, кожен учасник шукає свій шматочок карти, після чого «пірати» повинні скласти всі частини подібно пазлу, тим самим утворивши ціле полотно. Тоді шлях до скарбу буде відкритий.
  • Джеймс Бонд. Цей сюжет ідеально підійде в тому випадку, якщо іменинник –чоловік. Він і виступить в ролі головного героя, завдання якого – врятувати кохану, викрадену недругами. Гості зможуть брати активну участь в дійстві, виступаючи в ролі ворогів або союзників.
  • Романтик. Прекрасна можливість підняти настрій коханому чи коханій. Наприклад, доручіть другій половинці виконати нескладні завдання по дому. В процесі йому / їй поступово будуть потрапляти підказки, які вкажуть, куди рухатися далі. Який сюрприз буде в кінці – вирішуйте самі.
  • За мотивами книг та кіно. Візьміть за основу гри сюжет якогось твору або фільму і, звичайно ж, не забудьте про декорації, костюми та грим.

Щоб влаштувати квест в домашніх умовах, немає необхідності витрачати кошти на придбання дорогих реквізитів – досить змайструвати вбрання та атрибутику з підручних засобів. Підійдіть до організації креативно і нестандартно, і гості неодмінно оцінять ваші старання.