Квест-кімнати – найкраща розвага для будь-якої пори року

Є міста з багатою культурою, де завжди раді туристам що приїжджають відпочивати, як на Різдво  та інші державні свята, так і у відпустку. В Україні до них відносяться Львів і Одеса, відомі своєрідним колоритом і привітністю, а ще безліччю розваг для гостей. Один з самих універсальних способів розслабиться незалежно від того сніг на вулиці або спекотливе сонце, квест-кімнати, звичайно, теж мають великий попит, як серед туристів, так і серед місцевого населення!

Квест-кімната – любов на все життя

Досить усього лише раз спробувати, для того, щоб зрозуміти, що квест-кімнати це:

  1. Зовсім не страшно. Жахливі тематичні кімнати придумані тільки для того, щоб створити гнітючу атмосферу! Проте досвідчені гравці знають, що прилив адреналіну в кров під час гри, гарантований у будь-якому випадку – бажання розгадати усі секрети стимулює анітрохи не гірше, ніж уявна небезпека!
  2. Чарівно. Попит народжує пропозицію, а для того, щоб притягнути якомога більшу аудиторію творці квестів, майстерно маніпулюють, але в хорошому сенсі, бажанням кожного стати частиною улюбленого сюжету. Тепер можна без зусиль зануриться в чарівні світи, створені Джоан Роулінг, Джорджем Мартіном, Джоном Р. Р. Толкіном і навіть Люісом Кэрроллом для того, щоб відчути себе героєм від якого залежить доля усього людства.esPjMp-AO6A-300x200 Квест-кімнати – найкраща розвага для будь-якої пори року
  3. Корисно за багатьма параметрами. Перераховувати «бонуси» від відвідування квест-кімнати, можна нескінченно: тренування логіки і просторового мислення, заряд позитивних емоцій, об’єднання з командою, боротьба із страхами і багато іншого, закінчуючи можливістю похвалитися досвідом проходження – гарантовані усім без виключення учасникам.

Не дивно, що один раз вдало вирішивши усі головоломки в рідному місті, багато хто додає відвідування квест-кімнат в програму сезонних подорожей. Наприклад, в приморському місті Одеса є можливість доповнити свою відпустку таким видом приємного і корисного дозвілля. Що може бути краще, ніж вдихнути повними грудьми свіжий морський бриз і прогулятися по тінистих мощених вуличках після своєрідної, а іноді відверто жахливої атмосфери квест-кімнати? При цьому, гра сподобається навіть тим, хто віддає перевагу пасивному відпочинку. Звичайно не варто витрачати намарно ні хвилини дорогоцінного сонячного світла здатного надати шкірі заповітний бронзовий відтінок, але коли на місто опускаються сутінки – саме час відправиться на пошуки пригод! Тим більше, подейкують, що Одеські квест-кімнати – це, таки, щось з чимось!