Квест-кімнати в парку Горького – незвичайне розвага для гостей і жителів міста

Парк Горького – одне з кращих місць для відпочинку в Харкові. З недавніх пір крім захоплюючих атракціонів, затишних кафе, привабливих дитячих майданчиків, на його території з’явилося яскраве, нестандартне розвага – квест-кімнати. В майбутньому планується відкриття 9 румів, з яких на поточний момент функціонує три. Це «Бранці Наутілуса», оформлена в стилі стімпанк, «Пила», при створенні якої використовувалися мотиви відомого фільму жахів, і кімната, розроблена на основі відомостей про Леонардо да Вінчі.

park-gorkogo Квест-кімнати в парку Горького - незвичайне розвага для гостей і жителів міста

Куди сходити

Якщо Вас зацікавила квест-кімната, парк Горького готовий відкрити двері кращих румів в місті. Їх стрімко зростаючу популярність легко пояснити тим, що:

  • захоплюючі головоломки і цікаві завдання на логіку, кмітливість і уважність допоможуть відволіктися від рутинних занять і «розворушити мізки»;
  • чудові декорації, які допоможуть повністю зануритися в атмосферу пропонованого пригоди, виконані з якісних, екологічно чистих матеріалів за ескізами талановитих, креативних дизайнерів;
  • вигідні умови відвідування роблять послугу доступною для всіх бажаючих: її вартість невисока і ділиться на всіх учасників гри.

Якщо Ви не встигли забронювати час гри, поблизу с парком знаходяться квест-кімнати відомого, вже полюбився багатьом проекту «Ізоляція». На вул. Мироносицькій, 82 Вас чекають одні з найбільш яскравий румів:

  • «Машінаріум»;
  • “Пірати Карибського моря”
  • «Мумія».

Рівень підготовки цих кімнат знаходиться на висоті: ретельно продумані сценарії, якісне оформлення приміщень, цікаві завдання різної складності – це далеко не повний список переваг квест-кімнат даної компанії. На особливу увагу заслуговує повна безпека ігор, при їх створенні були дотримані всі необхідні заходи.
Квест-кімнати в парку Горького – це відмінний вид дозвілля для людей різного віку і смакових уподобань. Ви можете відвідати їх з сім’єю, друзями, колегами, також це вдалий спосіб здивувати гостей, які приїхали до Вас з іншого міста. У кожного є можливість організувати похід в рум в будь-який будній чи вихідний день, або ж приурочити його до якої-небудь події: дня народження, професійної датою, зустрічі випускників тощо.