Квест-кімнати в новому сезоні

Настала осінь, і виїзди на природу стали неможливі через погодні умови. Що робити любителям активного відпочинку в холодну пору року? Відповідь очевидна – відвідати квест-кімнати в Києві.

Складові хороших квестів

Відпочити великою компанією можна в цікавому румі. Квест проходить в теплому приміщенні, тому навіть якщо на вулиці негода, ні холодний вітер, ні дощ не завадять насолодитися ігровим процесом.

Чому сьогодні вибирають квести?

1. Велика кількість і різноманіття тем. Сьогодні можна приміряти на себе образ кого завгодно: божевільного, злочинця, бранця, маніяка, героя художнього твору або кінофільму, а також комп’ютерної іграшки. Потрібно тільки вибрати із запропонованого те, що найбільше подобається. При цьому особливих знань і навичок не потрібно, тому що всі відповіді, як і головоломки, заховані в самій кімнаті.

2. Антураж. Декорації, що відповідають тематиці, додають руму атмосферности. Крім того, деякі з речей покликані не тільки грати роль декору, а ще й приховувати ключ до розгадки.1E6o1B1m6JA-300x200 Квест-кімнати в новому сезоні

3. Сюжет. Ви повинні не просто вибратися з кімнати, а вирватися з лап маніяка, втекти з в’язниці або врятувати людство. Всі завдання пов’язані з сюжетом, логічні і послідовні. Без нього було б не так цікаво.

4. Підказки. Це реальна, але при цьому необов’язкова допомога. Якщо ви в чомусь не впевнені, будь-яке рішення для вас неочевидно, то можна попросити допомоги в організаторів. У той же час, якщо є впевненість у власних силах, легко обійтися без підказки.

5. Ще одна перевага квест-румів – розподіл їх за рівнем складності. Якщо ви ще новачок в проходженні румів, можна вибрати квест з легким і середнім рівнем. Досвідченим гравцям впору спробувати себе в проходженні складних і важких завдань.

Організатори зроблять все, щоб в учасників залишилися тільки найкращі враження про пройдені квести.

Існує також квест-кімната для дітей Харків. Маленькі можуть взяти участь в грі в супроводі дорослих. Для підлітків можна замовити окремо зручний час і тим самим відірвати їх від комп’ютерних ігор, якщо така залежність спостерігається.

Багато хто прагне долучити до кімнат і своїх батьків, що сприяє зближенню членів родини. А що стосується корпоративної вечірки в квест-кімнаті, то це відмінна можливість дізнатися працівників з іншого боку і взаємодіяти з ними в неформальній обстановці.