Квест кімнати про божевільних: чому так популярні?

Варто сказати, що квести про божевільних, як і фільми, на любителя. Але дивитися – це одне, а брати участь – зовсім інше. Квести про божевільного, психіатричні лікарні мають безліч варіантів з різними назвами. Суть їх одна – учасники потрапляють в неформальний і ненормальний світі, де, принаймні, на перший погляд, можуть не діяти логічні закони. Треба розібратися, чи так це?

Квести про божевільних: які вони і про що?

Всі потенційні учасники квестів знають, що в румі потрібно включити логіку і кмітливість, щоб розгадати запропоновані загадки і скористатися підказками. Такий же принцип, взагалі-то, діє і в разі «божевільних» квестів. Однак атмосфера в цих румах така, що здається, ніби з формальною логікою до вирішення завдань не підійдеш. Все перекручено, виглядає дивно, незрозуміло. Тому що може бути і так, і сяк. Це ж божевілля, а від нього ніколи не знаєш, чого очікувати. Звісно, що це збільшує в якійсь мірі і інтерес, і складність проходження, і напругу.

Варіанти можуть відрізнятися:3-150x150 Квест кімнати про божевільних: чому так популярні?

  • ви можете потрапити в окрему палату;

  • або в цілу психіатричну лікарню;

  • а, може, в лабораторію божевільного професора або вченого;

  • або взагалі в якесь незрозуміле місце, де складно з’ясувати, де правда, а де вигадка.

У будь-якому випадку нудьгувати не доводиться. Антураж квест кімнат такий, що теж буде складно, зрозуміти, що реально, а що плід хворої уяви. Руми за темою божевілля як раз і привертають тим, що результат неочевидний. Можна просто вилікуватися від божевілля, розгадати таємницю іншого безумства, допомогти вибратися іншому, втекти самому. Ніколи не знаєш, чого чекати.

Приховане безумство може приховуватися і в інших кімнатах. Наприклад, «Аліса в Задзеркаллі» – квест кімната у Харкові для дітей за відомим твором. Але всі ми знаємо, що ця загадкова казка з ненормальними, химерними персонажами досі розбурхує уяву. Начебто це просто кімната за темою казки, але Божевільний Капелюшник і Чеширський Кіт дадуть Вам зрозуміти, що все не так просто.

До речі, маніяк теж може бути божевільним. Від цього він стає ще страшнішим. Тож безумство тісно стикається з хоррор квестами. Тема дуже багатогранна, цікава, а тому досить популярна. Не бійтеся експериментувати з психікою, це гра, причому досить захоплююча.