Квест-кімнати – незвичайна розвага для всіх і кожного

Квест-кімнати – найоригінальніший і цікавий вид розваг, доступний всім бажаючим, і це не перебільшення. Вам не будуть потрібні особливі знання, навички, форма одягу або значні фінансові витрати, щоб стати учасником захоплюючої гри, яка запам’ятається Вам надовго. Серед основних переваг квест-кімнат універсальність, неординарність і приваблива вартість.

ER_Cyberpunk_6-1-600x400 Квест-кімнати - незвичайна розвага для всіх і кожного

Квест: час пригод настав

Існує маса приводів відвідати ескейпрум: прогулянка з друзями або родиною в вихідний день, святкування дня народження, корпоративний захід і ін. Квести в Черкасах представлені у великому асортименті ігор, що відрізняються між собою тематикою і рівнями складності, щоб як нові, так і постійні клієнти завжди знайшли рум для себе. Серед найбільш популярних кімнат:

  • «Аліса в країні пригод»;
  • «Покинута лабораторія»;
  • «Таємниця престолу»;
  • «Номер в готелі 1408»;
  • «Ігри розуму» та інші.

Вибираючи квест-кімнату, варто орієнтуватися на досвід і смакові переваги всіх учасників команди, щоб всім було однаково весело і цікаво. Який би рум Ви не вибрали, Ви напевно залишитеся задоволені грою, адже їх підготовка здійснюється на високому рівні. Організатори врахували абсолютно все:

  • інтер’єр, декорації, світлові та звукові ефекти повністю відповідають заданій тематиці руму, що дозволяє учасникам поринути в атмосферу гри і на якийсь час забути про існування реального світу;
  • завдання і підказки розробляються таким чином, щоб учасники не розгадали їх в перші п’ять хвилин гри, не встигнувши насолодитися процесом, але при цьому їх складність цілком відповідає зазначеному рівню, тому Ви напевно зможете вирішити запропоновані завдання і знайти вихід з кімнати;
  • крім стандартних румів, розроблений ряд дитячих квестів, завдяки чому батьки можуть влаштувати незабутнє свято для свого малюка і його друзів.

Крім оригінальності і універсальності, квест-кімнати відрізняються доступністю. Їх невисока вартість також є одним з основних переваг, адже вона вигідно відрізняє гру від більшості видів розваг, які потребують значних фінансових витрат.

Якщо Ви вирішили відвідати ескейпрум, не забудьте заздалегідь забронювати час гри. Не відкладайте на завтра подорож в дивовижний світ квестів, збирайте компанію та вперед назустріч пригодам.