Квест кімнати, не схожі на інші

Сьогодні багатьом вже відомо, як працює стандартна квест кімната: обмежений час – 60 хвилин, звична кількість учасників – 4-5 чоловік, відносно однакова площа (щодо останнього можна посперечатися, тому що тематика, декорації, завдання відрізняються). Найголовніша різниця полягає, звичайно ж, в темі. Різноманіття останніх просто вражає. Починаючи з фільмів і книг і закінчуючи цирком і психіатричною лікарнею – всі квест кімнати в цьому плані оригінальні. Але є такі, які відрізняються не тільки темами. Серед них:

crop-300x168 Квест кімнати, не схожі на інші

  1. «Лабіринт». Квест кімната, що вже встигла стати популярною. Вона взагалі не схожа на інші руми. Варто тільки сказати про те, що площа її складає 800 квадратних метрів. Інші особливості – Тіні Лабіринту. Що це таке, належить з’ясувати учасникам безпосередньо на місці. Додайте сюди світлові і звукові ефекти, майстерність акторів, гнітючу, похмуру атмосферу і отримаєте незабутній коктейль пригод і вражень.
  2. «Карантин». Заявлений як перший екшен квест в Україні. Людство вимирає від вірусу, люди збираються під землею і влаштовують карантин. Якщо Ви думаєте, що це звичайний квест, то Ви помиляєтеся. Одягайтеся в зручний одяг, але пам’ятайте, що вхід заборонено вагітним жінкам, особам, які страждають на епілепсію і серцево-судинними захворюваннями. Надмірна вага (більше 120 кілограм) теж буде перешкодою. Час проходження – не звичні 60 хвилин, а всі 75. Ну що, все ще думаєте, що це стандартний квест?
  3. «Післязавтра» – складна кімната, створена за мотивами відомого фільму-катастрофи. Ваша команда переховується в величезному бункері, і Вам важливо не тільки вижити, а й дати відсіч тим, хто зазіхне на Вашу територію. Час проходження – 75 хвилин. Безліч цікавих переходів, відчуття того, що Ви дійсно в гущі подій, гарантовано.
  4. Окремо варто згадати дитячі квест кімнати. Це цілий світ, який складається не тільки з одних головоломок і завдань. У дитячих квест кімнатах, які теж представлені в різних тематичних напрямках, можна розвиватися, пізнавати світ, спілкуватися один з одним, працювати в команді, вчитися долати перешкоди.

В цілому ж, кожна кімната унікальна сама по собі. Незважаючи на певну схожість, будь-яка з них – це окремий світ, здатний здивувати.