Квест-кімнати як спосіб приміряти новий образ

Життя в соціумі накладає на нас певні зобов’язання, як-то відповідність встановленим нормам поведінки і зовнішнього вигляду в робочій обстановці, на вулиці, при спілкуванні. Однак іноді хочеться зіграти протилежну роль, відчути себе іншою людиною або нелюдиною.

Комп’ютерні ігри дозволяють створити персонажа, «прокачати» його, вибрати ім’я, расу тощо. Однак в остаточному підсумку геймер сидить за столом перед екраном монітора. Можливість безпосередньої участі у події певного масштабу якраз і забезпечує квест-кімната для дітей (Харків, Києв та в і інші міста). За обмежену кількість часу людина, що втомилася від сірих буднів, може з цікавістю і користю для себе зробити їх різнокольоровими.

Який образ краще підійде?

Ярий фанат Гарі Потера або Аліси в Країні Чудес в певний проміжок часу необов’язково отримає лист з Хогвартсу або стрибне в кролячу нору. Вибір світу і образу може залежати також від життєвих обставин і настрою.

  1. Рятувальник Всесвіту, Галактика в небезпеці, могутній чарівник. Компенсувати відчуття того, що все валиться з рук, можна, примірявши на себе роль могутнього персонажа, що спроможний врятувати не тільки себе, але і весь світ.
  2. Божевільний, психопат, Капелюшник з чаєм на виїзді. Коли стало занадто нудно, хочеться чогось цікавого, незвичайного, саме час перевернути реальність з ніг на голову. У цьому добре допоможуть квести з тематикою божевілля.
  3. Бранець маніяка, склепу, психіатричної лікарні. Це гарна ідея, якщо потрібно додати в кров адреналіну. Коли всі екстрім-атракціони і кімната жахів вже випробувані на зуб, настав час потрапити в полон.v512-o7ohTM-300x200 Квест-кімнати як спосіб приміряти новий образ
  4. Квести за відомою франшизою «Пірати Карибського моря» або подібним тематикам підійдуть якнайкраще, коли є бажання зустрітися з улюбленими героями і, звичайно, стати одним з них.
  5. Якщо в компанії є діти, краще вибрати тему, яка буде цікава і їм теж. Маленькі допитливі створіння теж із задоволенням приміряють на себе новий образ.
  6. В залежності від того, є бажання розслабитися або напружити мозок, варто ознайомитися з рівнем складності кімнати, щоб не було образливо, якщо часу не вистачить.

Практика показує, що одного разу випробувавши такий вид розваги, хочеться пройти цей шлях знову і знову. Благо, велика кількість тематик, які пропонує квест-кімната в Києві, дозволяє вибирати і приміряти цікаві образи і світи в залежності від настрою, компанії, приводу, часу та інших факторів.