Квест-кімнати: як отримати реальну користь від вигаданого світу

Безсумнівно, Ви не раз чули, а, швидше за все, і брали участь у квесті. Квест-кімнати відкриті у всіх великих містах країни і за її межами. Кожен має можливість взяти участь в грі, зібравши компанію з друзів і колег, в будь-який зручний для нього день. А чи знаєте Ви, що квест-кімнати – це не тільки весело і цікаво, а ще й корисно?

41775_800x600_kvest Квест-кімнати: як отримати реальну користь від вигаданого світу

Чому варто ходити в ескейп-рум

Давно доведено, що більшість жителів мегаполісів постійно піддаються стресам, які рано чи пізно можуть призвести до серйозних проблем, таких як депресії, панічні атаки і ін. Щоб цього уникнути, людині необхідно приділяти належну увагу своєму режиму: спати не менше восьми годин на добу, правильно харчуватися, займатися спортом, по можливості відмовитися від шкідливих звичок. Існує ще одна важлива умова душевного здоров’я і рівноваги – відпочинок, як фізичний, так і розумовий. Ось тут і приходять на допомогу ескейп-рум. Гра дозволяє учасникам відволіктися від рутинної роботи, побутових турбот, розслабитися і повністю зосередитися на запропонованих завданнях.

Квест-кімнати в Черкасах представлені в широкому асортименті. В якості основи для сценаріїв використовуються різні сюжети: жахи, пригоди, детективи. Багато жителів міста віддають перевагу саме цьому виду дозвілля з таких причин, як:

  • його оригінальність – ескейп-рум не має аналогів, так як більше ніде ви не зможете стати безпосереднім учасником неймовірної історії, запропонованої вам організаторами проекту;
  • універсальність – це чудова розвага для людей різного віку і професії, якщо ви плануєте провести день в компанії колег, з сім’єю або іншою різношерстою компанією, то кращого місця вам не знайти;
  • доступність – для відвідування квест-кімнати не потрібна будь-яка спеціальна підготовка або великі фінансові витрати, кожен може дозволити собі цю незвичайну пригоду.

Якщо Ви запланували похід в ескейп-рум, варто заздалегідь забронювати місце гри. Ви можете пройти квест в будь-який зручний для вас день. Часто цей вид розваги вибирається для проведення днів народження, зустрічей однокурсників, корпоративів та інших подій. Крім дорослих, існують дитячі квест-кімнати. Це захоплюючі, розвиваючі ігри для дітей різного віку.