Квест-кімнати для тих, хто любить активний відпочинок

Весна — це найбільш нудна пора для тих, хто любить екстрим. Лижі, сноуборді і ковзани в цю пору відправляються у комори чекати наступної зими, а для традиційних літніх розваг пора ще не настала. Погані дороги і досить холодна погода роблять неможливими походи, сніг, що ще не до кінця розтанув, не дає «розвернутися» велосипедистам, ролерам та скейтерам.

Якщо ви полюбляєте активний відпочинок, але не знаєте чим себе розважити, то у вас не так багато альтернатив. Головною розвагою активних людей весною впродовж останніх років стали квест-руми.

Нове джерело гострих відчуттів

Якщо запитати у людини, яка любить екстремальні види спорту, що їй більш за все подобається, вона практично зі стовідсотковою вірогідністю відповість вам, що любить відчувати себе “на межі”. Викид адреналіну, який отримує людина потрапляючи в ситуацію, що вимагає максимальної напруги сил й швидкості реакції, викликає бурхливу реакцію мозку. В цей момент виникає відчуття небувалої легкості, коли здається, що все тобі до снаги.blue-man-300x198 Квест-кімнати для тих, хто любить активний відпочинок

Викид адреналіну також часто викликає виділення гормонів щастя — ендорфінів. Це відбувається під час занять активними видами спорту, та це не єдине їх джерело. Так, багато хто любить “полоскотати нерви” за переглядом хоррорів, що викликає подібну реакцію.

Більш бурхливою вона буде, якщо ви не просто подивитесь фільм жахів, а зануритесь у нього з головою.

Як вибрати квест-кімнату для активних людей?

Перш за все, звісно ж варто визначитись із тематикою. Тут не підійдуть відносно спокійні фентезійні чи детективні ескейп-руми. Вони досить складні і приносять багато задоволення гравцям, але при цьому далеко не усі здатні викликати викид адреналіну.

Оптимальним вибором буде квест, створений на основі фільму жахів. Відчуття небезпеки — це один із найголовніших стимуляторів, які змушують організм викладатись на повну.

Для людей, які люблять активний відпочинок, також підійде особливий вид квестів — екшн. Він також бере свій початок із кінематографу і є своєрідним інсценуванням бойовика. Такі квести, зазвичай, більш масштабні, у них окрім самих гравців бере участь і масовка — актори, що грають роль супротивників.

Корисні екшн-квети ще й тим, що вони дають змогу застосувати на практиці не тільки свій інтелект і продемонструвати винахідливість, але й використовувати на ділі свою силу, швидкість та спритність.

Квест-кімнати — розвага для всіх. Завдяки цьому кожен матиме змогу знайти те, що більш за все йому до вподоби.