Квест-кімната в Полтаві – весело, цікаво, недорого

Багато хто скаржиться, що з нетерпінням весь тиждень чекає вихідних, а потім настільки нудно і бездарно їх проводить, що і зовсім незрозуміло, навіщо вони були. Вся справа в тому, що однотипне дозвілля приїдається і не приносить більше колишнього задоволення: схожі один на інший серіали, походи в бари і комп’ютерні ігри вже не в змозі задовольнити нашу спрагу до пригод.

Добре, що з’явився такий різновид розваг, як квест-кімнати. Ось вже, де не до нудьги. Активні змагання тут гармонійно переплітаються з виконанням завдань на кмітливість. Кожен, хто хоча б раз побував в румі, інформацію про який можна відшукати на сайті Полтави, в повному захваті від побаченого і пережитого.

Відвідування квест-руму – кращий спосіб провести дозвілля

Квест-кімнати мають безліч переваг, серед яких варто виділити такі, як:

  • можливість весело провести час компанією до 5 осіб, що не так і просто зробити, враховуючи, що, чим більше людей збираються разом, тим складніше їм знайти інтереси, які об’єднували б їх усіх;
  • захоплююче проведення часу в квест-кімнаті має цілком лояльну вартість, дозволити собі відвідування подібного заходу може абсолютно кожен;wwb_img37-300x200 Квест-кімната в Полтаві - весело, цікаво, недорого
  • можливість весело провести час з друзями, батьками і навіть дітьми, для походу з якими передбачені спеціальні кімнати;
  • відвідування руму може виявитися незвичним варіантом проведення будь-якого святкового заходу: тут можна відзначити день народження, сходити з колективом на професійне свято, наприклад, День бухгалтера або День бармена та ін.

До того ж, квест-кімната є цікавим місцем для проведення неординарного, що запам’ятовається надовго побачення. Це відмінний варіант для тих, хто бажає приготувати для своєї другої половинки що-небудь особливе на День закоханих або річницю.

Перевагою квест-проекту Ізоляція є різнотипність пропонованих кімнат. Тут можна знайти і секретну лабораторію, і гараж, і цирк, і гру, оформлену за мотивами відомої керроллівської казки, а також багато іншого.

За умовами гри команда, що складається з 2-4 чоловік, закривається в кімнаті, її основне завдання – залишити приміщення, виконавши запропоновані завдання і розгадавши загадки, розраховані на логіку і кмітливість відвідувачів. На проходження квесту команді дається одна година. Якщо за цей час учасники не справляються із завданням, команда визнає поразку. Руми мають різні рівні складності: для новачків, для постійних відвідувачів і для справжніх професіоналів.

Для того щоб пройти квест не потрібні ніякі додаткові інструменти або гаджети. Весь необхідний інвентар розміщений організаторами в кімнаті. Варто звернути увагу на оригінальне оформлення приміщень, потрапляючи в яке легко відірватися від реальності і переміститися в незвичайний світ, наповнений розвагами і духом авантюризму.