Квест кімната і реальність: як вони пов’язані?

Багато хто задається питанням, а що я отримаю в квест кімнаті? Насправді багато чого. В першу чергу варто сказати: дещо може стати в нагоді і в реальності.

zhivim-mertvim-quest-com-ua-5533f90e5e2ac-300x200 Квест кімната і реальність: як вони пов'язані?

  1. Зрозуміло, оскільки в квест кімнаті безліч головоломних задачок, над якими доведеться подумати, щоб знайти вихід з руму, Ви задієте кмітливість, логіку, уяву і фантазію. І все це «прокачуєте». Потім це може стати в нагоді під час вирішення якихось завдань в реальності. Так самолюдина, що зачитується детективами старої школи, починає мислити трохи по-іншому, її не так-то просто обдурити, вона певною мірою скептична і вірить тільки фактам.
  2. Якщо у Вас якісь страхи, фобії, наприклад, боязнь темряви або замкнутого простору, квест кімната – прекрасна можливість позбутися цих страхів хоча б частково. Якщо Ви опинитеся в темряві або в замкнутому просторі, спочатку може здолати паніка, але потім ігрова атмосфера візьме своє. Більш того Ви, швидше за все, підете в квест кімнату не один/не одна. З вами будуть вірні друзі, такі ж учасники квесту, які не бояться. В інший час в реальності в темній кімнаті, Ви замість того, щоб піддатися паніці, зможете проаналізувати, чи дійсно потрібно боятися темряви або десь варто просто ввімкнути світло.
  3. Якщо Ви хочете зробити подібне ігрове свято самостійно, то деякі ідеї можна запросто запозичити з квест кімнати. Варто взяти на озброєння тему, головоломки, ідею, розв’язку.
  4. Квест кімната – нестандартна ситуація, тому якщо Ви з друзями не звикли до них, це буде своєрідним виходом із зони комфорту, і в реальності теж може допомогти в певній ситуації.
  5. Квест кімната – це ідея, як провести практично будь-яке свято, відзначити його цікаво і незвично. Хай це буде день народження, Новий рік, професійний день, державне свято, ювілей і так далі.
  6. Квест кімната – це ідея, як взагалі провести вільний час, де можна зустрітися зі старими друзями, куди привести родичів, де відзначити день народження дитини, подарувати їй казку, для цього спеціально придумані дитячі квест кімнати.

Просто спробуйте відвідати квест кімнату (можна ще попередньо забронювати) і Ви дізнаєтеся багато цікавого, що обов’язково стане в нагоді в житті.