Квест кімната: що дітям, а що батькам?

Квест кімната давно стала розвагою і для дорослих, і для дітей. Є руми універсальні, куди можна ходити учасникам різного віку. Є квести, куди все-таки краще ходити тільки дорослим (наприклад, ті, які можуть бути занадто страшними), а є спеціально квест кімнати для дітей в Харкові, де можна відзначити будь-яке свято, в тому числі день народження.

Квести для дорослих і дітей

Квестів і для батьків, і для дітей багато. Сімейні руми дають можливість і тим, і іншим побути разом, пограти, зануритися в інший незвичайний світ і при цьому не потрібно турбуватися про організацію.

Наприклад, Ваша – дитина  фанат світу Гаррі Поттера. Можна відвідати квести під назвою «Хогвартс» або «Чарівний автобус і Гаррі Поттер». Сподобається дітям і «Аліса в країні чудес» і «Пірати Карибського моря».

00052283 Квест кімната: що дітям, а що батькам?

Дитячий день народження

Можна влаштувати дитячий день народження Харків. Сценарій його простий і одночасно буде захоплюючим для маленьких учасників гри.

  1. Спочатку в дитячій зоні збираються іменинник і його друзі, і вирішуються всі організаційні питання, а найголовніше – пояснюються правила гри, як себе вести, що можна робити, а що ні, як вирішувати завдання і головоломки, на що звертати увагу.
  2. Потім учасники діляться на команди, і починається проходження квесту.
  3. Після закінчення проходження гравців чекає солодкий стіл. До речі, можна приходити зі своїм солодким частуванням для дитини.

Дорослі зможуть спостерігати за ходом гри за допомогою камер спостереження.

Дитячі квести пропонуються різні:

  • «Школа магії»;
  • «Шоколадна фабрика»;
  • «Посіпаки»;
  • «Непосиди».

Дитячий квест рум подарує дітям незабутні емоції. Крім того, проходження квестів сприяє всебічному розвитку дитини. Малюк в ігровій, дружній атмосфері дізнається і вчиться новому. Квест руми розвивають логічне мислення, кмітливість, уяву. Ігрова форма допомагає краще засвоїти нові знання. Крім того, це набагато веселіше простого походу в кафе або атракціону. Разом з вірними друзями дитина зможе врятувати цілий світ, розгадати таємниці, подружитися ще міцніше. Продумані завдання, підказки, невимушена, весела атмосфера зроблять дитячий день народження незабутнім.

Не сумнівайтеся, якщо Ви хочете влаштувати дитині оригінальне святкування його іменин, квест кімната підходить для цього найкраще.