Квест або не квест

Ринок розваг переповнений пропозиціями на будь-який смак і колір, через що не завжди просто вибрати місце для цікавого проведення часу з друзями. Одним з найбільш цікавих варіантів уже не перший рік залишаються квест-кімнати, які користуються популярністю завдяки своїй оригінальності і доступності. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто витрачати вихідний на відвідування ескейп-рум, варто порівняти даний вид дозвілля з іншими, і ви зрозумієте, що більш цікавого і недорого варіанту вам не знайти.

kvest-752x490 Квест або не квест

Переваги квест-кімнат

Якщо ви плануєте зібратися з друзями або колегами, щоб разом провести вихідний день або відзначити яку-небудь особливу подію, варто заздалегідь потурбуватися про програму заходу. Включити в неї відвідування квест-кімнати в Черкасах – відмінна ідея по безлічі причин:

  • якщо мова йде про корпоративний захід, то кращого місця для його проведення, ніж ескейп-рум годі й шукати, так як це вдалий елемент тімбілдінга, що дозволяє колективу згуртуватися, навчитися командній роботі, кожен зможе проявити свої найкращі якості: кмітливість, логіку, уважність і ін .;
  • також квест-кімната відмінно підходить для відзначення дня народження, адже участь у грі подарує масу позитивних емоцій і запам’ятається надовго, а хіба не цього всі чекають від свята, при цьому відвідування руму можна поєднати з посиденьками в кафе або будь-якою іншою розвагою, адже квест триває годину, і у вас залишається ще весь вечір на урочисту частину заходу;
  • відвідати ескейп-рум можна при організації зустрічі однокласників і однокурсників – якщо ви давно не бачилися з колективом, гра допоможе розрядити обстановку і стане відмінним початком вашого вечора.

Стандартна кімната здатна вмістити від 2 до 5 осіб. Однак, якщо ви плануєте зібратися більшою компанією, необов’язково відмовлятися від задуманого. Ви можете відвідати кілька румів паралельно, а після обмінятися отриманими враженнями. При створенні сценаріїв для ігор використовуються сюжети найвідоміших творів літератури і кінематографа, завдяки чому кожен знайде квест, який припаде до душі йому і всій його команді.

Збирайте компанію веселих друзів і вирушайте назустріч пригодам. Ви, напевно, не пошкодуєте про час, проведений в квест-кімнаті. Також ескей-рум є відмінним місцем для організації сімейних вихідних. Беріть мам, тат, дітей, бабусь і дідусів і не сумнівайтеся, що всі ви отримаєте задоволення від гри, адже цей вид відпочинку підходить буквально всім.