Хто перший: творець чи кімната?

Відвідуючи вперше квест-кімнату, ти занурюєшся в неї і просто намагаєшся вийти. Відвідавши інші подібні квести, ти мимоволі починаєш їх порівнювати і відзначати для себе кращу квест-кімнату. Потім настає етап, де ти починаєш замислюватися, а хто ж пише сценарії для цих кімнат? Хто автор цього хитромудрих розваги?

Скажу відразу, що сценарії для квест-кімнат пишуть не інопланетяни і не люди з надзвичайними здібностями. Це звичайнісінькі люди з креативним мисленням.

Звичайно, це робота не однієї людини, а командна. Адже просто придумати квест і написати його на папері мало. Задумку потрібно втілити в життя. Ось тут на допомогу приходять професіонали: дизайнери, програмісти, техніки і навіть будівельники. Буває, що сценарії по ходу роботи змінюються через технічну неможливість виконання, буває, що приходять нові ідеї, які тут же втілюються в життя. Але все зводиться до того, що головне – це створення атмосфери. Потрапляючи в кімнату, гравці повинні відчувати, що кімната відповідає своїй назві і за змістом, і за антуражем.

Коли ви приходите всього на 1 годину пограти в квест-кімнату, знайте, що над нею працювала кілька тижнів, а то й місяців ціла команда професіоналів.