Хто краще проходить квест-кіманти: чоловіки чи жінки?

Питання «хто краще» рано чи піздно виникає у будь-якій сфері діяльності людини, чи це діловий світ,виховання дітей чи навчання. Змагальність завжди слугувала додатковим стимулом, який штовхав прогрес уперед. Зовсім не дивно, що битва статей розігралась і на полях квест-кімнат, адже у грі як ніде присутній дух суперництва.

Так хто краще справляється з проходженнят єскейп-румів? Сильна стать чи прекрасна половина людства?

Сильні і не дуже сторони чоловіків

В проходженні квест-кімнат сила не має практично ніякого значення, тому можна відразу забути про фізичну перевагу чоловіків. В закритих локаціях частіше за все доводиться працювати головою, лиш зрідка може знадобитися спритність чи швидкість, а у цих показниках дівчата не поступаються хлопцям.

normal-1c5j-300x200 Хто краще проходить квест-кіманти: чоловіки чи жінки?

Отже, які сторони, що притаманні чоловікам, допоможуть впоратися із квест-кімнатою? По-перше, це звісно ж тверезість розуму і прагматичність. Хлопці рідше ніж дівчата впадають у паніку, вони менше керуються емоціями, а більше практичною цінністю тих чи інших моментів. Холодній розум дозволяе вирішувати завдання, коли здійснюється психологічний тиск.

По-друге, хлопці краще розуміють головоломки, пов’язані з технікою. Це пов’язано з тим, що чоловіки завжди мислять логічно. Вони помічають закономірності і з легкістю знаходять відповіді там, де дівчата впадають в замішання.

У чому жінки кращі

Попередню частину статті дівчата можуть сприйняти як випад у свій бік, але, повірте, це зовсім не так. Жіноча логіка, про яку ходять легенди, а нітрохи не гірша чоловічою, просто вона працює інакше. Дівчата здатні бачити зв’язки там, де чоловіки іх не здатні вловити. Крім того, прекрасна стать краще вирішує головоломки, в яких необхідний творчий підхід.

Схильність дівчат піддаваись ємоціям повністю компенсується їх сильною стороною: здатністю утримувати у голові багато нюансів і скласти їх у цілісну картину. Згадайте, дорогі чоловіки, як ваша кохана одночасно виконує декілька справ — це саме те, про що ми говоримо. Хлопці просто не здатні зосередитись більш, ніж на одному моменті в один момент часу, у чому сильно програють дівчатам.

Ця інформація повинна допоомгти вам зібрати команду власної мрії, але пам’ятайте: одностатеві команди, як правило, справляються із завданнями набагато гірше, ніж змішані.