Критерії оцінювання квест-кімнати

Проект «Ізоляція» пропонує величезну кількість квест-кімнат. Вирішивши вперше взяти участь в незвичайному заході, буває непросто визначитися з румом. Добре, якщо є друзі, які вже відвідували квест і можуть порадити один з них. А що б Ви порадили знайомим, за якою шкалою оцінили б ту чи іншу кімнату?

Як оцінити квест-кімнату

Перший критерій, за яким визначається якість руму – його складність, зазвичай вона вказана в описі квест-кімнати. Щоб самостійно вирішити, наскільки важко впоратися із запропонованими завданнями, варто врахувати кількість використаних підказок:9 Критерії оцінювання квест-кімнати

• жодної;

• одна;

• дві і більше;

• вийти з кімнати не вдалося, вдавшись до всіх наявних підказок.

Буває, одну підказку використовують учасники, які могли б впоратися своїми силами, але вирішили перестрахуватися. Застосування двох і більше підказок говорить про високу складність квесту, так само як і не вихід гравців їз кімнати.

Також при оцінці руму варто враховувати продуманість його завдань. Якщо для знаходження кожної чергової відповіді доводиться задіяти логіку, то квест можна назвати відмінним, якщо ж при пошуку виходу учасники просто перебирають всілякі варіанти навмання, то його якість середня.

Важливий момент – атмосфера квест-кімнати. Все залежить від старань і фінансових вкладень організаторів. При грамотній підготовці руму учасник гри повинен на якийсь час забути про існування зовнішнього світу і повністю зануритися в запропоновану альтернативну реальність. Звичайно, фантазія самих гравців також має значення в цьому питанні. Творці проекту «Ізоляція» відповідально підійшли до створення декорацій і зробили їх максимально «живими». Висока якість елементів декору та інвентарю забезпечила їх зручну і безпечну експлуатацію.

Вибираючи квест, багато хто відштовхується від того, скільки людей може розмістити кімната. У більшості випадків руми підходять для відвідування командою, що складається з 2-5 учасників. Виняток становить кімната «Лабіринт», здатна вмістити два десятка гравців. Ця особливість зробила рум ідеальним місцем для проведення корпоративних заходів, зустрічей однокласників і однокурсників, проведення дитячих днів народження у Харкові.

Якщо нема в кого спитати рекомендацію при виборі квест-кімнати, можна порадитися з адміністрацією або попередньо ознайомитися з відгуками на сайті, залишеними людьми, які вже брали участь в грі і вирішили поділитися своїми враженнями